22.10.2021, Piektdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
 • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
  Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
 • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
  Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
436, pašlaik vēro: 25.

» SākumlapaKārtība par pārtikas produktu nodrošināšanu izglītojamiem Pārgaujas novadā ārkārtējās situācijas laikā

Ar pārtikas produktu taloniem tiek nodrošināti Pārgaujas novada administratīvajā teritorijā deklarēto ģimeņu bērni, kuri 2019./2020. mācību gadā mācās Pārgaujas novada teritorijā esošās mācību iestādēs no 5 gadu vecuma līdz 9.klasei (ieskaitot).
 1. Pārgaujas novadu skolu skolēniem piešķirtās brīvpusdienas aprīļa un maija mēnešos tiek kompensētas pārtikas talonu veidā.
 2. Pārtikas talonu vērtība 1 (vienam) bērnam ir EUR 40.00 (četrdesmit eiro 00 centi) vērtībā mēnesī.
 3. Pārtikas produktu taloni tiek izsniegti ārkārtas situācijas periodā, bet ne ilgāk kā līdz 2019./2020. mācību gada beigām.
 4. Pārtikas produktu talonu nodošanu skolēniem nodrošina Pārgaujas novada pašvaldības Sociālais dienests. 

Par pārtikas produktu taloniem var iegādāties pārtiku bērnu ēdināšanai (izņemot alkoholiskos dzērienus, cigaretes, mājdzīvnieku barību u.tml.) Pārgaujas novada administratīvajā teritorijā esošajos pārtikas veikalos:

 • Straupes pagastā – veikalos “Airas”, “Zemzari”, “Senā Hanza”
 • Stalbes pagastā – veikalos ”Līči”, “Braslas”
 • Raiskuma pagastā – veikalos “Lauksaimnieki”, “Ozolaine”, “Līdumnieki”.

Ar pārtikas komplektiem EUR 20.00 vērtībā tiek nodrošināti 1.-9. klases izglītojamie, kas dzīvesvietu deklarējuši Pārgaujas novada administratīvajā teritorijā un kas nāk no trūcīgām, maznodrošinātām vai daudzbērnu ģimenēm neatkarīgi no minēto izglītojamo izglītības ieguves formas vai vietas.

Pārtikas komplektu saņemšanai trūcīgām, maznodrošinātām vai daudzbērnu ģimenēm pieteikties Pārgaujas novada pagastu pārvaldēs pie sociālajām darbiniecēm.

Vairāk informācijas:

 • Raiskuma pagastā Arta Ruķe, tālr.: 29206234,
 • Stalbes pagastā Ieva Mežance, tālr.: 64134414,
 • Straupes pagastā Anita Kalniņa, tālr.: 26134603; 64132292.

Informējam, ka 23. aprīļa domes sēdē, Pārgaujas novada dome pieņēma lēmumu, ka saņemto speciālās izglītības iestāžu uzturēšanas izdevumu segšanai piešķirto valsts budžeta mērķdotāciju par laikposmu, kad valstī ir noteikta ārkārtējā situācija, novirzīs  visus Aleksandra Bieziņa Raiskuma pamatskolas izglītojamo (neatkarīgi no deklarētās dzīves vietas) nodrošināšanai ar pārtikas komplektiem.

Pārtikas komplekta vērtība ir 1-4.klases audzēkņiem 25,00 euro un 5-9.klases audzēkņiem 27,00 euro.

Vairāk informācijas:
Aleksandra Bieziņa Raiskuma pamatskolas direktore Lolita Žagare, telefona nr.: 64107933, 29124746, e-pasts: direkt@raiskint.apollo.lv