21.10.2021, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
251, pašlaik vēro: 11.

» SākumlapaStarptautiskās Hanzas dienas Vācijā atceltas

Pārgaujas novada pašvaldība saņēmusi Brilonas (Vācija) pilsētas mēra Kristofa Barča (Christof Bartsch) vēstuli ar paziņojumu, ka 40. Starptautiskās Hanzas dienas Brilonā šogad nenotiks. Lēmumu par svētku atcelšanu pieņēmis Hanzas savienības prezidijs kopā ar svētku rīkotājiem. Hanzas dienas Brilonā bija paredzētas no 4.-7.jūnijam.

Savā vēstulē Barča kungs aicina būt saprotošiem, ka šādi rīkoties piespieduši šī brīža apstākļi saistībā ar pasauli aptvērušo vīrusu. Brilona Hanzas dienu pasākumam bija pieteikusies pirms 24 gadiem, 5 gadus bija noritējuši gatavošanās darbi. Svētku norisē bija plānots iesaistīt daudzus Brilonas iedzīvotājus. “Brilonieši būtu bijuši lieliski svētku saimnieki un visa Hanzas saime būtu jutusies iepriecināta”.

Barča kungs apliecina, ka iesāktie projekti Brilona tiks turpināti, un Brilona par sevi noteikti atgādinās nākamajās, 41. Starptautiskajās Hanzas dienās, kas paredzētas 2021.gada augustā Rīgā. “Mēs saglabāsim kopīgo Hanzas garu, savstarpēju uzticamību, robežu atvērtību un vienotas Eiropas izjūtu!”

 

Rudīte Vasile,
Tūrisma organizatore© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv