21.10.2021, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
86, pašlaik vēro: 3.

» SākumlapaPārgaujas novada pašvaldības informatīvā izdevuma elektronisko versiju varēs saņemt e-pastā
 

Šobrīd Pārgaujas novada pašvaldības informatīvais izdevums “Pārgaujas Novada Vēstis” iznāk vienu reizi mēnesī un tiek piegādāts uz fiziskām personām piederošām pastkastītēm Pārgaujas novada teritorijā, kā arī informatīvais izdevums ir pieejams Pārgaujas novada pagastu pārvaldēs un bibliotēkās. Elektroniskā versija pagaidām pieejama pašvaldības mājaslapā www.pargaujasnovads.lv, tomēr tiek plānots piedāvāt interesentiem iespēju elektronisko versiju ik mēnesi saņemt savā e-pastā.

Izdevuma elektroniskās versijas saņemšana e-pastā nodrošina efektīvāku informācijas nodošanu, jo elektroniskā versija tiek izplatīta ātrāk nekā drukātais informatīvā izdevuma formāts, kā arī elektroniskās versijas saņēmējs tā izdošanas brīdī var atrasties jebkur – citā valstī, citā kontinentā, citā pašvaldībā, kā arī lasītājam pat nav jābūt Pārgaujas pašvaldības iedzīvotājam.


Lai saņemtu izdevuma “Pārgaujas Novada Vēstis” elektronisko versiju savā e-pastā, interesentam ir jāatsūta pieteikums uz e-pastu avize@pargaujasnovads.lv. Sākot ar aprīļa mēnesi, ikviens interesents, kurš pieteiksies, saņems izdevuma “Pārgaujas Novada Vēstis” savā e-pastā.© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv