18.10.2021, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
366, pašlaik vēro: 8.

» SākumlapaStraupes kora dalība Cēsu koru apriņķa koru skatē
Foto: Straupes jauktais koris


Šogad, neierastāk nekā citus gadus, Straupes jauktais koris savu priekšnesumu sniedza gandrīz mēnesi ātrāk pirms paredzētās skates 28. martā Zaubē, kas skaidrojams ar Straupes kora diriģentes prombūtni šajā laikā.

Koris savu sniegumu rādīja 3. martā Straupes pagasta tautas namā ar koncertu – skati. Tā kā šis nav Dziesmu svētku gads, skati ar punktiem nevērtēja, bet žūrija izteica savu viedokli par kora skanējumu, repertuāra izvēli un turpmāko darbības gaitu. Žūrijā piedalījās Cēsu apriņķa virsdiriģents, jauktā kora "Valmiera" diriģents - Mārtiņš Klišāns un diriģente Līga Ādamsone.

Skatē Straupes jauktais koris izpildīja divas izvēles dziesmas – Džona Ruttera “Paskaties apkārt” un Valta Pūces, Jāņa Petera “Lūgums”. Kora sniegumu žūrija novērtēja ļoti labi, īpaši uzslavējot vīru rindu ar labo skanējumu un labi nostādītajām balsīm. Korim esot liels potenciāls, galvenais tikai dziedāt!

Diriģenti pozitīvi vētrēja Straupes tautas nama lielās zāles akustiku, pat tika minēts, ka nākamo skati varētu rīkot tieši Straupes pagasta tautas namā, Plācī!

Pārgaujas novada pašvaldība priecājās par kora sniegumu, kā arī pozitīvo žūrijas novērtējumu. Novēlam Straupes jauktajam korim enerģiju un vēlmi dziedāt, kā arī vienmēr tiekties pēc labākajiem rezultātiem!


Santa Kušķe,
kultūras pasākumu vadītāja© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv