07.07.2020, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
512, pašlaik vēro: 20.

» SākumlapaInformācija par militārās vadības vingrinājumiem Pārgaujas novada teritorij
Foto: pexels.com

Saskaņā ar Nacionālo bruņoto spēku Instruktoru skolas (NBS IS) informāciju, “Jaunākā instruktora” kursam (64 kursanti) plānoti militārās vadības vingrinājumi Pārgaujas novada meža masīvos šādos datumos:

5.marta rītā kursanti dosies uz Pārgaujas meža masīvu “Kvēpenes” mežs, kur vingrināsies izlūkošanas paņēmienus un izveidos bāzi apvidū. Attiecīgajos ceļu posmos būs izvietotas brīdinājuma zīmes par militārām aktivitātēm. Salūtmunīcijas un pirotehnikas pielietojums nav plānots. 

6.martā Pārgaujas meža masīvā “Kvēpenes” mežs, tiks veikti patrulēšanas vingrinājumi cietušo evakuācijā un kaujā cietušo aprūpē, izmantojot koplietošanas ceļus. Dienas laikā plānoti vingrinājumi ar periodisku salūtmunīcijas pielietošanu, kas rada troksni, bet neapdraud apkārtējo cilvēku dzīvību vai drošību.

7.martā Pārgaujas meža masīvā “Kvēpenes” mežs, tiks veikti taktiskie vingrinājumi ar periodisku salūtmunīcijas un pirotehnisko līdzekļu pielietošanu, kas rada troksni, bet neapdraud apkārtējo cilvēku dzīvību vai drošību. Daži no vingrinājumiem notiks civilās krēslas laikā.

8.martā Pārgaujas meža masīvā “Kvēpenes” mežs, tiks veikti taktiskie vingrinājumi ar periodisku salūtmunīcijas un pirotehnisko līdzekļu pielietošanu, kas rada troksni, bet neapdraud apkārtējo cilvēku dzīvību vai drošību. Daži no vingrinājumiem notiks civilās krēslas laikā.

9.marta rītā Pārgaujas meža masīvā “Kvēpenes” mežs, tiks veikts noslēguma vingrinājums ar salūtmunīcijas un pirotehnisko līdzekļu pielietošanu, kas rada troksni, bet neapdraud apkārtējo cilvēku dzīvību vai drošību. Vingrinājums notiks civilās krēslas laikā. Vingrinājumā būs iekļauta cietušo evakuācija un kaujā cietušo aprūpe, tiks izmantoti koplietošanas ceļi. Vingrinājums noslēgsies ar upes ”Gauja” forsēšanu plkst. 09.00, pēc kura karavīri atstās apvidu un dosies uz pamatdislokācijas vietu NBS IS.

 

Kontaktpersona:
„Jaunākā instruktora” kursa priekšnieks virsseržants
Gints Viļums, tālr. 26402285.   © 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv