21.10.2021, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
101, pašlaik vēro: 9.

» SākumlapaUzņēmēju pēcpusdiena pilī

Pārgaujas novada esošie un topošie uzņēmēji tiek aicināti uz Uzņēmēju pēcpusdienu pilī, kas notiks 4. martā plkst. 14.00 Lielstraupes pilī.

Pasākums tiek rīkots ar mērķi sniegt uzņēmējiem ieskatu un informāciju par attīstības projektu pamatiem, biznesa plāna izstrādi, kā arī par Grantu konkursa pieteikuma aizpildīšanas metodiku. Eksperti - Jurģis Priedītis, Valmieras biznesa inkubatora vadītājs, un Linda Zaķe, finanšu institūcijas “Altum” klientu darījumu vadītāja, - dalīsies pieredzē, kā arī dos vērtīgus padomus par to, kā “nekāpt uz grābekļiem”, uzsākot biznesu. Par savu pieredzi, realizējot pašvaldības Grantu konkursu, pastāstīs arī iepriekšējo gadu konkursu finansējuma saņēmēji.

Pasākums uzņēmējiem tiek rīkots pašvaldības izsludinātā Grantu konkursa ietvaros. Jau iepriekš tika ziņots, ka Pārgaujas novada pašvaldība 4. reizi izsludina Grantu konkursu komercdarbības uzsākšanai vai attīstībai Pārgaujas novadā. Konkursa mērķis ir motivēt biznesa veidošanu vai attīstību, atbalstot gan jaunu komersantu vai saimnieciskās darbības veicēju rašanos, gan esošo attīstību Pārgaujas novadā.

Ar konkursa nolikumu var iepazīties Pārgaujas novada mājaslapā www.pargaujasnovads.lv.

Sava dalība Uzņēmēju pēcpusdienai pilī iepriekš jāpiesaka, zvanot pa tālr. 26368154 vai 27324346. Pieteikumi tiks pieņemti līdz 3. martam.

 

Informāciju sagatavoja:

Iluta Beķere,
sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste,

Attīstības plānošanas nodaļa,

Pārgaujas novada pašvaldība

e-pasts: iluta.bekere@pargaujasnovads.lv


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv