21.10.2021, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
116, pašlaik vēro: 12.

» SākumlapaPārgaujas novada pašvaldība izsludina Grantu konkursu

Pārgaujas novada pašvaldība 4. reizi izsludina Grantu konkursu komercdarbības uzsākšanai vai attīstībai Pārgaujas novadā. Konkursa mērķis ir motivēt biznesa veidošanu vai attīstību, atbalstot gan jaunu komersantu vai saimnieciskās darbības veicēju rašanos, gan esošo attīstību Pārgaujas novadā.

Grantu konkursa uzvarētāji iegūs tiesības noslēgt līgumu ar Pašvaldību par finansējuma piešķiršanu esošās uzņēmējdarbības attīstībai vai jaunas komercdarbības uzsākšanai.


Pieteikumi jāiesniedz laikā no 2020. gada 24.februāra līdz 15. maijam plkst. 16.00 Pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā (“Iktes”, Stalbe, Stalbes pagasts), kā arī elektroniski, sūtot pieteikumus uz e-pastu grants@pargaujasnovads.lv .

Ņemot vērā iepriekšējos gados izrādīto interesi par konkursu un arvien augošo pieteikumu skaitu, tika nolemts palielināt konkursa finansējumu. Šogad kopējais Grantu konkursam piešķiramais finansējums ir EUR 8 000 (astoņi tūkstoši eiro). Vienam grantu konkursa uzvarētājam atbalsta summa nepārsniedz EUR 4 000 (četri tūkstoši eiro).

Pirmo reizi šādu konkursu Pārgaujas novada pašvaldība izsludināja 2017.gada nogalē, 2018. un 2019. gadā konkurss tika organizēts pavasarī. Trīs gadu laikā saņemti 14 konkursa pieteikumi, no kuriem atbalstīti 9. Tas nozīmē, ka, pateicoties konkursam, 3 gadu laikā ir atbalstītas 9 uzņēmēju idejas, kas bagātinājušas Pārgaujas novadu ar jauniem uzņēmumiem, kā arī jau esošo attīstības veicināšanu.

Konkursa uzdevums ir veicināt novada ekonomisko attīstību un komercdarbības veidošanu, tāpēc arī šogad iedzīvotāji tiek aicināti izmantot šo iespēju - pretendēt uz pašvaldības atbalstu savu biznesa ideju realizēšanai un attīstīšanai.


Tiks organizētas arī apmācības par pieteikuma aizpildīšanas metodiku, biznesa plāna izstrādi un attīstības projektu pamatiem. Apmācības notiks Lielstraupes pilī 2020. gada 4. martā plkst. 14.00.


Grantu konkursa 2020 nolikums pieejams ŠEIT
1. Pielikums. Pieteikuma veidlapa pieejama ŠEIT
2. Pielikums. Biznesa plāns pieejams ŠEIT

  • Ērtākai biznesa plāna aizpildīšanai veidlapa Excel formātā pieejama ŠEIT
  • Iespējams izmantot arī finanšu institūcijas "Altum" finanšu plūsmas veidlapu, pieejama ŠEIT

3. Pielikums. CV paraugs pieejams ŠEIT
4. Pielikums. Atskaite par finanšu izlietojumu pieejama ŠEIT
5. Pielikums.
Administratīvo vērtēšanas kritēriju tabula pieejama ŠEITVairāk informācijas par Grantu konkursu:

Eva Meijere,

Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja,
e-pasts: eva.meijere@pargaujasnovads.lv
tel. nr.: 27324346


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv