18.10.2021, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
362, pašlaik vēro: 5.

» SākumlapaAicinām piedalīties lielākajā Vidzemes uzņēmēju izstādē!

Kā ierasts, Pārgaujas novada pašvaldība, atbalstot vietējos uzņēmējus, arī šogad plāno piedalīties Vidzemes uzņēmēju un amatnieku izstādē „Uzņēmēju dienas Vidzemē 2020”, kas norisināsies 22.-23. maijā Valmieras kultūras centrā un laukumā pie Hanzas sienas Valmierā. Pašvaldība izstādē piedalīsies ar kopējo novada stendu iekštelpās, kurā izstādes apmeklētājiem tiks eksponētas un parādītas maksimāli daudz uzņēmējdarbības nozares un uzņēmumi, kuri aktīvi darbojas mūsu novadā un ir mūsu lepnums. Tāpat pašvaldība plāno izstādē atbalstīt ikvienu amatnieku, mājražotāju, radošo uzņēmēju, kurš pats plāno piedalīties Amatnieku tirdziņā kopējā Pārgaujas novada tirgošanās zonā, sedzot visas izmaksas par tirgošanās platībām.

„Uzņēmēju dienas Vidzemē” ir  lielākais uzņēmēju pasākums Vidzemē, kas tradicionāli notiks jau 23.reizi ar plašu un interesantu programmu -  norisināsies  lielākā daudznozaru izstāde Vidzemē, amatnieku gadatirgus, biznesa forums, semināri, meistarklases  un citas aktivitātes.

Ņemot vērā, ka ārkārtas situācija valstī izsludināta līdz 14. aprīlim, 22. un 23. maijā gaidāmās Vidzemes uzņēmēju dienas netiek atceltas. Pasākuma organizatori, sekojot līdzi notikumu gaitai valstī, turpina pieņemt uzņēmēju pieteikumus dalībai izstādē. Ja notiks kādas izmaiņas saistībā ar pasākuma norisi, par to nekavējoties tiks informēts.

Aicinām novada uzņēmējus pieteikt savu uzņēmumu eksponēšanai Pārgaujas novada stendā, kā arī pieteikties dalībai amatnieku tirdziņā līdz 20. martam,
sazinoties  ar Attīstības plānošanas nodaļas vadītaju Evu Meijeri (tālr. 27324346, e-pasts eva.meijere@pargaujasnovads.lv).


Pašvaldība nodrošinās pārstāvjus, kuri parūpēsies par iekšējo ekspozīciju, tādēļ lūgums uzņēmējiem, kuri vēlas parādīt savu uzņēmumu kopējā novada stendā, līdz 30.aprīlim iesniegt pašvaldībā uzņēmumu raksturojošus reprezentācijas materiālus (produkciju, video, bukletus, brošūras, vizītkartes, aprakstus u.c.).

Izmantojiet iespēju veicināt savu uzņēmumu atpazīstamību Vidzemē un plašākā mērogā!


Eva Meijere,
Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv