28.10.2021, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
57, pašlaik vēro: 9.

» SākumlapaIzvērtēti Pārgaujas novada kultūras projektu konkursa pieteikumi

 

9. janvārī tika izvērtēti 2019. gada nogalē Pārgaujas novada pašvaldības pirmo reizi izsludinātā kultūras projektu konkursa pieteikumi.

Pārgaujas novada pašvaldība kultūras projektu konkursu izsludināja ar  mērķi sekmēt jaunradi un atbalstu iedzīvotāju iniciatīvām, paplašinot kultūras produktu piedāvājumu Pārgaujas novadā un veicināt novada iedzīvotāju iesaisti kultūras norisēs, realizējot savu pasākuma ideju.

Konkursa kopējais finansējums 2020.gadam ir EUR 2000, vienas idejas maksimālā atbalstāmā summa – EUR 500.00. Konkursā varēja piedalīties jebkura juridiska vai pilngadīga fiziska persona, un projekta īstenošanas laiks noteikts 2020. gads. Kopā tika saņemti 5 projektu pieteikumi.

Izvērtēšanas komisija, kuras sastāvā bija Pārgaujas novada domes priekšsēdētājs Hardijs Vents, Pārgaujas novada domes deputāte Guna Rukšāne, Pārgaujas novada domes deputāte un tūrisma organizatore Rudīte Vasile, finanšu nodaļas vadītāja Līga Medne, kultūras pasākumu organizatore Solveiga Ruska, sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste Iluta Beķere un ārējais eksperts Inga Krafte, iepazinās ar projektu pieteikumiem, piešķirot tiem punktus atbilstoši projektu pieteikumu vērtēšanas kritērijiem (kritērijus skatīt Pārgaujas novada kultūras projektu konkursa nolikumā). Diskutējot par projektu ideju nozīmību, aktualitāti, lietderību un potenciālu pulcēt norādīto mērķauditoriju, kā arī projektu tāmēs norādīto pieprasīto finanšu līdzekļu apjomu, kas dažos projektu pieteikumos nesasniedza maksimālo atbalstāmo summu, projektu izvērtēšanas komisija nolēma atbalstīt visus iesniegtos projektu pieteikumus. Vērtēšanas komisija novēl kultūras projektu ideju autoriem realizēt savas idejas un sasniegt izvirzītos mērķus, savukārt, nākamo projektu konkursu dalībniekiem un ideju autoriem būt vēl radošākiem un unikālākiem ideju radīšanā. 

2020. gadā Pārgaujas novadā gaidāmi vēl nebijuši, kā arī jau ļoti labi pazīstami un  par tradīciju kļuvuši pasākumi – apģērbu un aksesuāru andele “Straupes modes”, Latvijas vīndaru svētki Straupes Zirgu pastā, multimediāla kustību izrāde “Ziema”, kā arī senioru festivāls “Stalbes pavasaris” un Sveču un sieviešu dienu pēcpusdiena.

Kultūras projektu konkursa rezultāti:© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv