23.10.2021, Sestdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
289, pašlaik vēro: 25.

» SākumlapaEiropas Vietējo solidaritātes dienu aktivitātes Pārgaujas novadā
 

Eiropas Vietējo solidaritātes dienu (EVSD) ietvaros 19. novembrī Aleksandra Bieziņa Raiskuma pamatskolā notiks zīmējumu konkurss Pārgaujas novada izglītības iestāžu skolēniem “Moldova manām acīm”.

Solidaritātes dienu aktivitātes un zīmējumu konkursu Pārgaujas novada pašvaldība sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību rīko otro gadu pēc kārtas, uzsverot sadarbību ar austrumpartnerības valstīm. Šajā gadā uzmanību pievērsīsim novada sadarbības partneriem Moldovā, Riškani rajonā.

Pagājušajā gadā zīmējumi tapa individuāli katrā izglītības iestādē, bet šogad līdz 18 zīmētājiem no katras Pārgaujas novada izglītības iestādēm tiksies vienviet – A.Bieziņa Raiskuma pamatskolā, kur, pēc videosižeta par Riškani rajonu Moldovā noskatīšanās, tiem tiks dots laiks 2 stundas, lai uzzimētu savu interpretāciju par sadarbības valsti Moldovu. Darbi tiks vērtēti 3 vecuma grupās, par ko būs atbildīga žūrija – Pārgaujas novada domes priekšsēdētājs Hardijs Vents, Pārgaujas novada domes deputāte Guna Rukšāne, māksliniece Valda Ošiņa, Reģionālā laikraksta «Druva» žurnāliste Sarmīte Feldmane un fotogrāfe Marta Martinsone – Kaša. 3 labāko darbu autori katrā vecuma grupā saņems vērtīgas balvas.

Eiropas Vietējās solidaritātes dienas novembra vidū tiek rīkotas Eiropas Komisijas līdzfinansētā projekta “Strādājot kopā iespēju sniegšanai vietējām un reģionālajām pašvaldībām attīstības veicināšanai ES partnervalstīs” ietvaros. Līdztekus Latvijas Pašvaldību savienībai (LPS) projektā iesaistījušies vēl 29 partneri, pārstāvot gan pašvaldību asociācijas, gan atsevišķas vietējās un reģionālās pašvaldības, kopā veidojot Eiropas platformu vietējo un reģionālo pašvaldību attīstībai (PLATFORMA). EVSD mērķis ir informēt pašvaldības un iedzīvotājus par attīstības sadarbību un attīstības izglītību. 

Informāciju sagatavoja :
Iluta Beķere,

sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste,

Attīstības plānošanas nodaļa,© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv