18.10.2021, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
368, pašlaik vēro: 10.

» SākumlapaAr zivju fonda atbalstu 2019. gadā Pārgaujas novadā realizēti vairāki projekti
 

Pārgaujas novada pašvaldība īstenojusi projektu “Zivju mazuļu iegāde zivju resursu atjaunošanai Pārgaujas novada ūdenstilpēs”, kas īstenots Zivju fonda pasākumā “Zivju resursu pavairošana un atražošana publiskajās ūdenstilpēs un ūdenstilpēs, kurās zvejas tiesības pieder valstij, citās ūdenstilpēs, kas ir valsts vai pašvaldību īpašumā, kā arī privātajās upēs, kurās ir atļauta makšķerēšana”.

Zivju fonda padome projektu apstiprinājusi 2019.gada 1.aprilī  (Zivju fonda padomes 2019.gada 26.marta sēdes protokols Nr.4.1-28e/3/2019). Zivju fonda piešķirtais finansējums projekta īstenošanai ir 3138.88 eiro, nepieciešamo līdzfinansējumu nodrošina Pārgaujas novada pašvaldība. Projekta ietvaros Raiskuma ezerā ielaisti desmit tūkstoši ālantu mazuļi un Auciema ezerā trīs tūkstoši zandartu mazuļi, kurus piegādāja SIA “Rūjas zivju audzētava”.

Pārgaujas novada pašvaldība īstenojusi projektus “Zivsaimnieciskās ekspluatācijas noteikumu izstrāde Sārumezeram” un “Zivsaimnieciskās ekspluatācijas noteikumu izstrāde Ruckas ezeram”, kuri īstenoti Zivju fonda pasākumā “Zinātniskās pētniecības programmu finansēšana un līdzdalība starpvalstu sadarbībā zinātniskajos pētījumos zivsaimniecībā, izņemot tādu iesniegto programmu un pētījumu finansēšanu, kuri pretendē uz finansējuma saņemšanu no citu valsts vai Eiropas Savienības fondu finansējuma”.

Zivju fonda padome projektu apstiprinājusi 2019.gada 7.maijā  (Zivju fonda padomes 2019.gada 26.aprīļa sēdes protokols Nr.4.1-28e/5/2019). Zivju fonda piešķirtais finansējums projekta īstenošanai Sārumezeram ir 5 662,80  eiro un Ruckas ezeram 3920. 40,  nepieciešamo līdzfinansējumu nodrošina Pārgaujas novada pašvaldība.

Pārgaujas novada pašvaldība īstenojusi projektu “Termokameras iegāde zivju resursu aizsardzībai Pārgaujas novada ūdenstilpēs”, kas īstenots Zivju fonda pasākumā “Zivju resursu aizsardzības pasākumi, ko veic valsts iestādes vai pašvaldības, kuru kompetencē ir zivju resursu aizsardzība (izņemot attiecīgās institūcijas kārtējos izdevumus)”.

Zivju fonda padome projektu apstiprinājusi 2019.gada 1.oktobrī (Zivju fonda padomes 2019.gada 20.septembra sēdes protokols Nr.4.1-28e/10/2019). Zivju fonda piešķirtais finansējums projekta īstenošanai ir 2484.00 eiro, nepieciešamo līdzfinansējumu nodrošina Pārgaujas novada pašvaldība.Agris Ķesa,

vides aizsardzības inspektors

 © 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv