28.10.2021, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
12, pašlaik vēro: 14.

» SākumlapaAtklātas jaunās bibliotēku telpas

Pārmaiņas piedzīvojušas divas no trijām Pārgaujas novada bibliotēkām. Jaunas telpas ieguvušas Raiskuma un Straupes pagastu bibliotēkas. 15. augustā notika abu bibliotēku jauno telpu atklāšanas pasākumi.

Plkst. 10.00 atklāšanas pasākums notika Raiskuma pagasta bibliotēkā. Ar skanīgām dziesmām uz Raiskuma muižas sliekšņa pasākuma viesus sagaidīja Lāsma Vasmane – Mašina. Pēc sarkanās lentas pārgriešanas, izskanēja laba vēlējumi gan no pašvaldības vadības, gan sadarbības partneriem, gan bibliotēkas lasītājiem. Pārgaujas novada domes priekšsēdētājs Hardijs Vents vēlēja, lai bibliotēka vienmēr būtu ļaužu pilna, jo nu tā ir pieejamāka un ērtāka visiem. Savukārt Aleksandra Bieziņa Raiskuma pamatskolas pārstāve Daiga Hofmane izteica prieku par sadarbību ar pagasta bibliotēku, atzīstot, ka tai ir iespējas kļūt vēl aktīvākai, jo skolēni ar kustību traucējumiem arī var bibliotēkā iekļūt bez problēmām. Bibliotekāre Gita Vilciņa atklāšanas pasākuma apmeklētājus iepazīstināja ar bibliotēkas veidošanās vēsturi Raiskuma pagastā, kā arī pateicās ikvienam, kas palīdzējis, lai Raiskuma bibliotēka taptu tāda, kādu mēs to redzam tagad. Muzikālu pārsteigumu sagādāja mūziķis Hardijs Madzulis.

Plkst. 12.00 savas durvis viesiem un lasītājiem vēra arī Straupes pagasta bibliotēka, kur atklāšanas pasākuma viesus ar melodiskiem skaņdarbiem gaidīja Emīlija Kate Tomsone un Pauls Ēriks Skujiņš. Kad sarkanā lenta bija pārgriezta, priekšsēdētājs Hardijs Vents vēlēja, lai esošie bibliotēkas lasītāji atrod ceļu arī uz šīm telpām, jo tās atrodas vien dažus metrus tālāk. Savukārt Cēsu centrālās bibliotēkas vadītāja Natālija Krama novēlēja skatīties nākotnē tikai ar pozitīvu skatu un ikvienas pārmaiņas uztvert labvēlīgi.

Aicinām bibliotēku lasītājus apmeklēt bibliotēkas to jaunajās telpās ierastajā darba laikā. Bibliotēku pakalpojums tiek nodrošināts tā pat kā iepriekš – pieejams plašs grāmatu klāsts, jaunākie laikraksti, žurnāli, kā arī publiskais internets. 


Iluta Beķere,
sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste,
Attīstības plānošanas nodaļa© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv