18.10.2021, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
323, pašlaik vēro: 11.

» SākumlapaSadarbības partneri no Itālijas viesojas Pārgaujas novadā
3.jūlijā Pārgaujas novadā viesojās starptautisko projektu partneri no Itālijas salas Sicīlijas. Delegācija 10 cilvēku sastāvā apmeklēja vairākas nozīmīgas vietas novadā, kā arī vēlējās noskaidrot, kāda ir mūsu pieredze dažādās jomās.

Delegācijas sastāvā bija speciālisti no dažādām Sicīlijas pašvaldībām. Pārgaujas novada pašvaldība iepriekš sadarbojusies ar projektu koordinatoriem Beatrice Briguglio un Agatino Celisi, ar kuriem Itālijā kopīgi realizēti projekti – gan jauniešu apmaiņas projekti programmā “Erasmus+”, kā arī pašvaldību sadarbības projekti programmā “Eiropa pilsoņiem”. Šī bija tā reize, kad itāļu viesi vēlējās pabūt Latvijā, gūt pieredzi un zināšanas par to, kā Latvijas pašvaldības piesaista finansējumu no Eiropas Savienības fondiem.

Delegācija viesojās Raiskuma Labumu darītavā, kurā uzzināja, kā top alus “Raiskumietis”, kā arī kā malkas krāsnī tiek cepta rudzu maize. Itāļi atzinīgi novērtēja patīkamo klusumu un mieru Raiskuma muižas parkā, kā arī apskatīja Auciemmuižu un Ungurmuižu. Viesojoties šajos objektos, partneriem tika sniegts ieskats, kā ar Eiropas Savienības fondu finansējuma piesaisti tiek uzlabota infrastruktūra gan pašvaldības iestādēs, gan privātajā sektorā.

Savas vizītes laikā itāļu viesi pabija ne tikai Pārgaujas novada pašvaldībā, bet arī Amatas, Raunas un Priekuļu pašvaldībās, ar kurām arī sadarbojas dažādos starptautiskos projektos.© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv