22.11.2019, Piektdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Latvijas Republikas neatkarības proklamēšanas 101. gadadienai veltīta svētku koncertprogramma “MŪSU STĀSTI LATVIJAI” ...
    17. novembrī plkst. 19.00 Stalbes tautas namā ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
214, pašlaik vēro: 20.

Vai Jūs būtu gatavs/ -a realizēt savu kultūras pasākuma ideju Pārgaujas novadā?
» Sākumlapa



Godināti Pārgaujas novada Sporta laureāti

26. aprīļa vakarā Stalbes tautas namā pulcējās Pārgaujas novada sportiskākie un ar panākumiem bagātākie sportisti. Šajā vakarā viņi saņēma Pārgaujas novada apbalvojumu par 2018. gada sasniegumiem sportā.

Apbalvojumi tika piešķirti tiem sportistiem, kuri Pārgaujas novada vārdu nesuši ārpus Latvijas, kā arī ārpus novada robežām. Arī 2018. gadā populārākie un panākumiem bagātākie sporta veidi Pārgaujas novadā bijuši florbols, loka šaušana, orientēšanās, šaušana un atlētiskā vingrošana. Kopā pasākuma laikā tika apbalvoti 75 sporta laureāti, kā arī viņu treneri – Ingus Laiviņš (florbols), Kristīne Šilkina (loka šaušana), Aija Alksne (orientēšanās), Vilnis Jaunzems (šaušana) un Haralds Bruņinieks (atlētiskā vingrošana). Ar katru gadu apbalvoto sportistu skaits palielinās, par ko novada vadība un sporta klubs “Pārgauja”, kas atbildīgs par sporta dzīves koordinēšanu novadā, lepojas un priecājas.

Balvas sportistiem pasniedza Sporta kluba “Pārgauja” valdes priekšsēdētājs Monvids Krastiņš. Pasākumu ar savu klātbūtni pagodināja arī Latvijas Loka šaušanas federācijas prezidents Arnis Podiņš.

Sporta laureātā viesojās stepa dejas studija “Soul Tap”, kas priecēja ar enerģiskiem un pozitīvām emocijām bagātiem priekšnesumiem. Ar led deju šovu pārsteidza dejotāja no deju studijas “DreamTeam”.

Paldies sportistiem par sasniegumiem un augsti uzrādītajiem rezultātiem, kā arī ieguldīto darbu un enerģiju, lai būtu šādi panākumi. Novēlam tikpat augstus rezultātus, kā arī jaunu mērķu sasniegšanu turpmāk jeb kā teikts olimpiskajā devīzē – “Ātrāk, augstāk, spēcīgāk”!

 

Sporta laureāta apbalvojumus par 2018. gada sasniegumiem sportā saņēma:

 

Baiba Bendika - LR izlasē biatlonā; Phjončhanas olimpisko spēļu dalībniece;

 

Sandra Grosberga - LR izlases sastāvā orientēšanās; Latvijas čempionāts garajā distancē – 1.vieta no 11 dalībniecēm, Latvijas čempionāts vidējā distancē  – 1.vieta no 17 dalībniecēm, Latvijas čempionāts sprintā – 1.vieta no 32 dalībniecēm, Latvijas čempionāts stafetē – 1.vieta no 22 komandām, valsts izlases sastāvā –  Pasaules čempionāts stafete 7.vieta S21E grupā no 29 valstu komandām.

 

Ingus Laiviņš - LR florbola izlases sastāvā - treneris; Pasaules čempionātā florbolā iegūta 5. vieta.

 

Gvido Lauga - LR florbola izlases sastāvā; ; Pasaules čempionātā florbolā iegūta 5. vieta.

 

Artūrs Jurševskis - LR florbola izlases sastāvā; Pasaules čempionātā florbolā iegūta 5. vieta.

 

Ketija Neringa-Martinsone - WA Indoor Latvijas Atklātais čempionāts loka šaušanā telpās 1.vieta, IFAA Indoor BIAC 2018 – Baltijas Apvidus loka šāvēju čempionāts telpās 2018 1.vieta, IFAA 3D Braslas kauss 1.vieta, WA 3D WA 3D Dobele 1.vieta, IFAA 3D Livonijas kauss, III posms 2.vieta, FAA Field Estonia Open 2.vieta,  WA Field Embūtes fieldi 2018 1.vieta, WA 3D Eiropas 3D čempionāts 1.vieta un Eiropas čempiones tituls!

Kristīne Brunere - Latvijas čempionāts stafete – 1. vieta S16 grupā no 5 komandām, Latvijas čempionāts pagarinātajā distancē – 2. vieta  S16 grupā no 13 dalībniecēm Valsts jaunatnes izlases sastāvā startam Baltijas čempionātā.

Jānis Zandbergs - 2. vieta komandas sastāvā Eiropas čempionātā kombinētajā medību šaušanā Latvijas izlases sastāvā, 2. vieta komandas sastāvā Baltijas čempionātā šaušanā pa skrejošu mērķi 35m, kā arī par trim pirmajām vietām, vienpadsmit otrajām vietām, piecām trešajām vietām Latvijas čempionātos un Latvijas kausa izcīņā šaušanā.

 

ATLĒTISKĀ VINGROŠANA

Jurijs Gammeršmidts - 2.vieta Latvijas atlētiskās vingrošanas čempionātā posmu kopvērtējumā V1 grupā, 2.vieta Latvijas atlētiskās vingrošanas čempionātā vīriešu kategorijā.

Ivars Oraševskis - 1.vieta Latvijas atlētiskās vingrošanas čempionātā posmu kopvērtējumā V3 grupā, 2.vieta Latvijas atlētiskās vingrošanas čempionātā vīriešu kategorijā.

Valdim Mednim - 2.vieta Latvijas atlētiskās vingrošanas čempionātā posmu kopvērtējumā V3 grupā.

 

Sanija Krista Vestfāle - 1.vieta Latvijas atlētiskās vingrošanas čempionātā posmu kopvērtējumā U15 grupā.

 

Margitai Zariņai - 1.vieta Latvijas atlētiskās vingrošanas čempionātā posmu kopvērtējumā S1 grupā, 1.vieta Latvijas atlētiskās vingrošanas čempionātā sieviešu kategorijā.

Olga Oraševska - 1.vieta Latvijas atlētiskās vingrošanas čempionātā posmu kopvērtējumā S2 grupā, 2.vieta Latvijas atlētiskās vingrošanas čempionātā sieviešu kategorijā

Daiga Hofmane - 2.vieta Latvijas atlētiskās vingrošanas čempionātā posmu kopvērtējumā S2 grupā; par 3.vietu Latvijas atlētiskās vingrošanas čempionātā sieviešu kategorijā

Haralds Bruņinieks - treneris

 

LOKA ŠAUŠANA

Vivai Medne - WA Indoor Latvijas valsts jauniešu čempionāts telpās 2.vieta, IFAA 3D Kurši 2.vieta, IFAA 3D EBHC 2018 – Eiropas Loka mednieku čempionāts 1.vieta, WA Field Embūtes fieldi 2018 3.vieta.

Haralds Mednis - WA Field Embūtes fieldi 2018 1.vieta, IFAA 3D Pukstu aplis 15 1.vieta, IFAA Indoor BIAC 2018 – Baltijas Apvidus loka šāvēju čempionāts telpās 2018 1.vieta.

Loreta Lapsiņa -  3D Livonijas kauss, III posms 1.vieta.

Kristīne Vallija Ruble - WA Indoor Latvijas valsts jauniešu čempionāts telpās 2.vieta, WA Field Embūtes fieldi 2018 2.vieta, IFAA Indoor BIAC 2018 – Baltijas Apvidus loka šāvēju čempionāts telpās 1.vieta.

Dāvids Rublis - IFAA Indoor BIAC 2018 – Baltijas Apvidus loka šāvēju čempionāts telpās 2018 1.vieta, IFAA 3D Braslas kauss 1.vieta, WA Field Embūtes fieldi 2018 1.vieta .

Dace Kalēja - WA + IFAA Ķekavas novada atklātais čempionāts loka šaušanā veterāniem 2.vieta.

Armands Vilisters - WA Indoor Latvijas Atklātais čempionāts loka šaušanā telpās 3.vieta, IFAA 3D Olu pavēlnieks 1.vieta, WA + IFAA Ķekavas novada atklātais čempionāts loka šaušanā veterāniem 3.vieta, WA Field Embūtes fieldi 2018 2.vieta.

Muntis Mednis - IFAA 3D Braslas kauss 3.vieta, IFAA 3D Purva bebra medības 3.vieta, IFAA Field Latvijas Apvidus loka šāvēju čempionāts – LFAC 2018 3.vieta.

Tīna Marija Zaļaiskalns - IFAA Indoor BIAC 2018 – Baltijas Apvidus loka šāvēju čempionāts telpās 2.vieta, IFAA 3D Olu pavēlnieks 2.vieta, IFAA 3D Braslas kauss 1.vieta, WA Field Embūtes fieldi 2018 3.vieta, IFAA 3D Pukstu aplis 15  1.vieta, IFAA 3D Purva bebra medības 1.vieta.

Kristīnes Šilkina – trenere.

 

ORIENTĒŠANĀS

Dina Palsa - Latvijas čempionāts stafete – 1. vieta S16 grupā no 5 komandām, Latvijas čempionāts pagarinātajā distancē – 3. vieta  S16 grupā no 13 dalībniecēm.

Rinalds Ruža - Latvijas čempionāts ar slēpēm sprintā – 2. vieta V12 grupā no 12 dalībniekiem.

Arta Jonāse - Latvijas čempionāts stafetē – 3.vieta S18 grupā no 4 komandām.

Paula Berķe - Latvijas čempionāts stafetē – 3.vieta S18 grupā no 4 komandām.

Aija Alksne – trenere.

 

ŠAUŠANĀ

 

Lauma Zīle - 1.vieta individuāli Baltijas čempionātā šaušanā pa skrejošu mērķi 35m sieviešu un junioru grupā, 1.vieta individuāli Latvijas Kausa kopvērtējumā šaušanā pa skrejošu mērķi 35m, 2. vieta komandas sastāvā Baltijas čempionātā šaušanā pa skrejošu mērķi 35m, kā arī par sešām pirmajām vietām, piecām otrajām vietām, divām trešajām vietām Latvijas čempionātos un Latvijas kausa izcīņā šaušanā.

Ojārs Dālders - 2. vieta komandas sastāvā Latvijas Kausa 7.posmā šaušanā pa skrejošu mērķi 35m, 2. vieta komandas sastāvā Baltijas čempionātā šaušanā pa skrejošu mērķi 35m, 2. vieta komandas sastāvā Latvijas čempionātā šaušanā pa stāvošu mērķi 35m.

Agnese Kārkliņa - 3. vieta individuāli Baltijas čempionātā šaušanā pa skrejošu mērķi 35m sieviešu un junioru grupā, 1. vieta komandas sastāvā Latvijas Kausa finālposmā šaušanā pa skrejošu mērķi 35m, kā arī par trim pirmajām vietām un divām otrajām vietām Latvijas kā čempionātos un Latvijas kausa izcīņā šaušanā.

 

Marina Rjabkova - 2. vieta individuāli Baltijas čempionātā šaušanā pa skrejošu mērķi 35m sieviešu un junioru grupā, 3. viets komandas sastāvā Baltijas čempionātā šaušanā pa skrejošu mērķi 35m.

 

Mārtiņš Gaņģis - 2. vieta komandas sastāvā Eiropas čempionātā kombinētajā medību šaušanā Latvijas izlases sastāvā, 2. vieta komandas sastāvā Baltijas čempionātā šaušanā pa skrejošu mērķi 35m, kā arī par vienpadsmit pirmajām vietām, astoņām otrajām vietām un desmit trešajām vietām Latvijas čempionātos un Latvijas kausa izcīņā šaušanā.

 

Edgars Zeidmanis - 2.vieta individuāli Latvijas Kausa kopvērtējumā šaušanā pa skrejošu mērķi 100m, 3. vieta komandas sastāvā Baltijas čempionātā šaušanā pa skrejošu mērķi 35m, kā arī par astoņām pirmajām vietām, četrām otrajām vietām un trim trešajām vietām Latvijas čempionātos un Latvijas kausa izcīņā šaušanā.

 

Raivis Bērziņš - 1.vieta individuāli Latvijas Kausa 3.posmā šaušanā pa skrejošu mērķi 35m, 3. vieta komandas sastāvā Baltijas čempionātā šaušanā pa skrejošu mērķi 35m. kā arī par četrām pirmajām vietām, piecām otrajām vietām un trim trešajām vietām Latvijas čempionātos un Latvijas kausa izcīņā šaušanā.

 

Artis Kaspars - 3.vieta individuāli Latvijas Kausa kopvērtējumā šaušanā pa skrejošu mērķi 35m, kā arī par četrām pirmajām vietām un trim otrajām vietām Latvijas čempionātos un Latvijas kausa izcīņā šaušanā.

 

Aigars Legzdiņš – 1.vieta individuāli Latvijas Kausa 7.posmā šaušanā pa skrejošu mērķi 35m, 3. vieta komandas sastāvā Baltijas čempionātā šaušanā pa skrejošu mērķi 35m, kā arī par trim otrajām vietām Latvijas kausa izcīņas posmos.

 

Vilnis Jaunzems - 1. vieta komandas sastāvā Latvijas Kausa 3.posmā un 1. vietu komandas sastāvā Latvijas Kausa finālposmā šaušanā pa skrejošu mērķi 35m.

 

Ēriks Bergs - 3.vieta individuāli 6.Latvijas Siluetu ziemas kausa 7.posmā, 2. vieta komandas sastāvā Latvijas Kausa 3.posmā šaušanā pa skrejošu mērķi 35m, 1. vieta komandas sastāvā Latvijas Kausa finālposmā šaušanā pa skrejošu mērķi 35m.

Jānis Gaņģis – 2.vieta individuāli 6.Latvijas Siluetu ziemas kausa 4.posmā, 1.vieta individuāli 7.Latvijas Siluetu ziemas kausa 1.posmā, 1.vieta individuāli 7.Latvijas Siluetu ziemas kausa 2.posmā.

 

FLORBOLĀ PAR 3.VIETU LATVIJAS ČEMPIONĀTĀ ELVI LĪGĀ VĪRIEŠIEM

Komandas “SK “Pārgauja” pārstāvis Monvids Krastiņš.

Komandas “SK “Pārgauja” treneris Ingus Laiviņš.

Komandas “SK “Pārgauja” fiziskās sagatavotības treneris Māris Bogdanovs.             

Komandas “SK “Pārgauja” mediķe Sigita Dīcmane.

 

Komanda SK “Pārgauja”:

Dāvis Helmuts Zvejnieks

Edmunds Zandersons

Kristiāns Miezītis

Mārtiņš Rajeckis

Gatis Gailis

Aivis Ādminis

Lauris Ābols

Oskars Balodis

Edgars Puriņš

Renārs Arājs

Edijs Vents

Andris Rodionovs

Ronalds Arājs

Kristers Jansons

Miķelis Koknesis Roops

Emīls Eglītis

Gvido Lauga

Mārtiņš Zicmanis

Mārtiņš Muižnieks

Jānis Driļevskis

Olafs Zvīnis

Artūrs Jurševskis

 

PAR DALĪBU 100-GADES SPORTA SPĒLĒS

Ivars Oraševskis – vecuma grupā 50+ 2.vieta pavasara krosā, par 2.vieta svara bumbu celšanā.

Valdis Mednis - vecuma grupā 55+ 1.vieta svara bumbu celšanā.

Staņislavs Dzalbs - vecuma grupā 75+ 2.vieta krosā 5000m, 3.vieta  krosā 1500m.

 

PAR 2.VIETU BOCCIA SPĒLĒS GRUPĀM, Raiskuma sanatorijas internātpamatskolas – rehabilitācijas centra skolēniem un pedagogiem:

Sandim Kostanjanam

Tomam Endim Spuļģim

Edgaram Jurkevičam

Dainim Seroštanovam

Diānai Nabagai

Elvim Jānim Spuļģim

Artim Priedītim

Rihardam Priedītim

Gitai Timaškovai

Dacei Eihenbaumai.