28.10.2021, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
 • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
  Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
 • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
  Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
22, pašlaik vēro: 9.

» SākumlapaPašvaldības projektu konkurss 2019

Jau vairākus gadus Pārgaujas novada pašvaldība organizē projektu konkursu, kura mērķis ir veicināt Pārgaujas novada iedzīvotāju dzīves vides sakārtošanu un uzlabošanu, sekmējot sadarbību starp pašvaldību, iedzīvotājiem un uzņēmējiem, kā arī iedrošināt iedzīvotājus īstenot pašu ra­dītas idejas. Arī 2019. gads nav izņēmums, un interesentiem no 1. aprīļa līdz 30. aprīlim ir iespējams iesniegt savu pieteikumu.

Konkursā var piedalīties:

 • biedrība un nodibinājums, kura juridiskā adrese ir Pārgaujas novadā;
 • citu biedrību un nodibinājumu teritoriālās struktūrvienības, kas darbojas Pārgaujas novadā;
 • fizisku personu neformālās grupas, kurās apvienojušies no 3 līdz 10 vietējie iedzīvotāji, no kuriem vismaz viens ir sasniedzis 18 gadu vecumu.

Viens pretendents viena projektu konkursa ietvaros var iesniegt vienu pieteikumu, kas jārealizē tikai Pārgaujas novada pašvaldības teritorijā. Pašvaldības finansējums vienam projektam nepārsniedz EUR 500, ietverot visus nodokļu maksājumus, kas saistīti ar projekta kopējām izmaksām. Projektam var būt arī sponsoru līdzfinansējums, ja kopējais projekta realizācijai nepieciešamais finansējums pārsniedz EUR 500. Konkursa kopējais finansējums 2019. gadā ir EUR 4000 un tiek atbalstīti projekti divās aktivitātēs:

 • vides un infrastruktūras sakārtošana un labiekārtošana;
 • sabiedriski kultūras vai izglītojoši pasākumi (atbalstam paredzēti līdz 1000 EUR jeb 25 % no konkursa kopējā finansējuma apjoma).

Vēršam uzmanību, ka šogad, atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, projekta pieteikumu iesniedzēji tiks aicināti savu ideju prezentēt vērtēšanas komisijai. 

Projektu īstenošanas laiks: 2019. gada 15. maijs – 2019. gada 15. novembris.

Vairāk par konkursa kārtību iespējams uzzināt, iepazīstoties ar konkursa nolikumu, kas tiks publicēts pašvaldības mājaslapas www.pargaujasnovads.lv sadaļā “Pārgaujas novada projektu konkurss 2019”.

Jautājumu gadījumā varat sazināties ar projektu vadītāju Evu Meijerei, zvanot pa tālruni 27324346 vai rakstot elektroniski uz eva.meijere@pargaujasnovads.lv.

Aicinām novada biedrības, kā arī citus interesentus, izmantot iespēju un realizēt labas, īpaši radošas un ilgtspējīgas idejas!

 

Atgādinām, ka 2019. gada konkursa ietvaros labākā īstenotā ideja tiks virzīta tālākai izvērtēšanai gan reģionālā, gan nacionālā līmenī apvienības “Sabiedrība ar dvēseli –Latvija” ietvaros. Pārgaujas novada pašvaldība ir apvienības biedrs kopš 2015. gada, un tas dod iespēju pašvaldības projektu konkursā labākās īstenotās idejas virzīt vērtēšanai arī ārpus novada robežām.

Projektu konkursa dokumentācija:

Pašvaldības projektu konkursa nolikums
Pieteikuma veidlapa
Dalībnieku saraksts
Līguma forma
Projekta atskaite© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv