23.10.2021, Sestdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
289, pašlaik vēro: 23.

» SākumlapaAicinām novada uzņēmējus uz radošu pēcpusdienu
 

5.martā Pārgaujas novada pašvaldība aicina novada topošos un esošos uzņēmējus uz kopīgu pasākumu, kura gaitā notiks apmācības, uzņēmēju pieredzes apmaiņa un jaunu mārketinga ideju radīšana.

No plkst. 14:00 līdz 15:30 – apmācības par pašvaldības Grantu konkursa uzņēmējdarbības attīstībai pieteikuma aizpildīšanas metodiku un biznesa plāna izstrādi; vietējo uzņēmēju pieredzes stāsti par projekta īstenošanu. 

No plkst. 15:30 līdz 17:00 – informācija par pašvaldības atbalstu un plānotajiem pasākumiem uzņēmējdarbības attīstībai; diskusija par novada ražotāju un pakalpojumu sniedzēju kopīgās preču zīmes “Radīts Pārgaujas novadā” tālāku attīstību.

Pasākums tiek rīkots saistībā ar pašvaldības attīstības plānošanas dokumentu izstrādi un izsludināto pašvaldības Grantu konkursu komercdarbības uzsākšanai vai attīstībai, kam pieteikumu iesniegšanas termiņš ir no 2019. gada 25. februāra līdz 22. martam.

Apmācības vadīs un diskusijās iesaistīsies lektore Olita Untāla, AS Attīstības finanšu institūcijas “Altum” Vidzemes reģiona vadītāja. 

Pasākums notiks sēžu zālē “Iktēs”, Stalbē, Stalbes pagastā, Pārgaujas novadā.Dalībniekiem vēlams līdz 4. martam pieteikties pa e-pastu eva.meijere@pargaujasnovads.lv vai pa tālruni 27324346.© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv