28.10.2021, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
26, pašlaik vēro: 9.

» SākumlapaEkoskolu Ziemas forums

No 22. līdz 24. februārim norisināsies Ekoskolu Ziemas forums, ar kuru tiks atklātas arī starptautiskās Ekoskolu programmas 25 gadu jubilejas svinības un kurā piedalīsies arī Stalbes vidusskola un Straupes pamatskola.

Kopā ar Ekoskolu jauniešiem un pedagogiem no visas Latvijas pulcēsimies Valmieras sākumskolā, kur piedalīsimies dažādās izglītojošās nodarbībās un atraktīvos komandu uzdevumos, satiksim draugus un iepazīsimies ar jauniem domubiedriem, kā arī dalīsimies labās un vērtīgās idejās.

Lasi vairāk par pasākumu šeit: http://www.videsfonds.lv/lv/ar-tr-s-dienu-forumu-valmier-atkl-s-ekoskolu-jubilejas-gada-svin-bas© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv