21.10.2021, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
281, pašlaik vēro: 13.

» SākumlapaPaziņojums par detālplānojuma “Baukalnciems” izstrādes uzsākšanu

Detālplānojuma teritorija atrodas Plācī pie valsts galvenā autoceļa A3 (Inčukalns-Valmiera-Igaunijas robeža(Valka)) uz zemes vienības “Baukalnciems”.

Detālplānojuma izstrādes mērķis ir noteikt: zemes robežu sadalīšanu dzīvojamo māju apbūvei, inženierkomunikāciju, transporta un tehniskās infrastruktūras izvietojumu. Nekustamā īpašuma kopējā platība ir 6. 09 ha.

Detālplānojuma izstrādes ierosinātājs ir nekustamā īpašuma īpašnieks Pārgaujas novada pašvaldība.

Detālplānojuma izstrādātājs: SIA “Vidzemes Mērnieks”.

Ar detālplānojuma Darba uzdevumu var iepazīties Pārgaujas novada mājas lapā http://pargaujasnovads.lv/ATTĪSTĪBAS PLĀNOŠANA/Detālplānojumi/Baukalnciems.

Par detālplānojuma detalizētāku informāciju interesēties Straupes pagasta pārvaldes ēkā: “Tautas nams”, Plācis, Straupes pagasts, Pārgaujas novads pie detālplānojuma izstrādes vadītāja Teritorijas plānotāja Ingvilda Krišjāņa Baltpurviņa, tālrunis: 27809705, e-pasts: krisjanis.baltpurvins@pargaujasnovads.lv.© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv