21.10.2019, Pirmdiena

Vai, iepērkoties vietējos veikalos, pamanāt Pārgaujas novadā ražotos produktus, kas tiek izcelti ar īpašu preču zīmi “Radīts Pārgaujas novadā”?

Pārgaujas novada pašvaldība aicina piedalīties attīstības programmas tematisko darba grupu diskusijās

Pārgaujas novada pašvaldība aicina novada iedzīvotājus iesaistīties un līdzdarboties attīstības programmas izstrādē, piedaloties darba grupu diskusijās.

Darba grupu grafiks pieejams šeit.

Visas darba grupu diskusijas norisināsies Pārgaujas novada pašvaldības ēkas “Tautas nams”, Plācis telpās, 10. janvārī, tajās strādās arī pašvaldības darbinieki.

Papildus informācija zvanot vai sazinoties elektroniski ar Pārgaujas novada teritorijas plānotāju Ingvildu Krišjāni Baltpurviņu, tālr. 27809705, e-pasts: krisjanis.baltpurvins@pargaujasnovads.lv