21.10.2021, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
116, pašlaik vēro: 11.

» SākumlapaNorisinājies ikgadējais skrējiens “Apkārt Rozulai”

Šogad Lāčplēša dienai veltītajā skrējienā „Apkārt Rozulai” uz starta stājās 108 sportisti no Stalbes, Raiskuma, Rāmuļu un Straupes skolām un individuālie sportisti. Viscienījamākais skrējiena dalībnieks neapšaubāmi bija Staņislavs Dzalbs. Viņš 79 gadu vecumā izvēlējās skriet 7 km un finišēja pirms ļoti daudziem jauniešiem. No galvenās, pašas garākās distances, pirmais atskrēja Mārtiņš Petrovs (CPSS) pēc 29 minūtēm un 55 sekundēm. Ģimeņu vērtējumā balvas saņēma Dzalbu ģimene no Rozulas un Priedīšu ģimene no Raiskuma.

Savās grupās zelta medaļas izcīnīja Emīlija Pētersone, Ralfs Strazdiņš, Normunds Tumulis, Ivars Oraševskis, Daiga Hofmane, Normunds Butkus, Dana Vietniece, Mārtiņš Petrovs, Margita Zariņa, Edgars Fiļimonovs, Renāte Beļajeva, Lote Lamberte, Dairis Mocāns, Atis Gūtmanis, Elizabete Dārziņa. Par sudraba laureātiem kļuva Ance Kaņepe, Kristers Grāvelsiņš, Andris Dzalbs, Olga Oraševska, Ina Mieze, Ritvars Priedītis, Amanda Grahoļska, Rūta Dāboliņa, Aleksandrs Fiļimonovs, Kenets Strēlnieks, Rebeka Ekerte. Par izcīnīto bronzas medaļu varēja priecāties Emīlija Izmailovska, Jānis Rudzītis, Edīte Rudzīte, Līga Hofmane, Rihards Priedītis, Staņislavs Dzalbs, Alise Elīna Petkeviča, Sabīne Strazdiņa, Toms Grahoļskis, Jānis Gūtmanis, Terēze Turlaja.

Paldies visiem skrējiena dalībniekiem. Pateicoties jums, Lāčplēša dienai veltītais skrējiens “Apkārt Rozulai” ir kļuvis par gaidītu un sirsnīgu tradīciju, kas notika jau 21. reizi.

Aija Alksne,

Skrējiena “Apkārt Rozulai” organizatore

 © 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv