08.08.2020, Sestdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
254, pašlaik vēro: 19.

» SākumlapaUzņēmēji saņēmuši atbalstu produktu popularizēšanai

 

Lai veicinātu Pārgaujas novada ražotāju un pakalpojumu sniedzēju atpazīstamību, Pārgaujas novada pašvaldība aicināja saimnieciskās darbības veicējus pieteikties preču zīmes “Radīts Pārgaujas novadā” lietošanai, kā arī piedalīties konkursā par norāžu zīmju saņemšanu preču zīmes “Radīts Pārgaujas novadā” lietotājiem.

 

Preču zīmes “Radīts Pārgaujas novadā” lietošanai līdz šim pieteikušies 14 uzņēmēju. Komisija ir izskatījusi pieteikumus, uzņēmējiem izsūtītas atļaujas lietot šo preču zīmi, kā arī dizaina vadlīnijas.

Pieteikumu pieņemšana preču zīmes lietošanai tiks turpināta, tā ka joprojām ikviens saimnieciskās darbības veicējs ir aicināts izrādīt iniciatīvu, lai iegūtu tiesības to izmantot. Preču zīmes grafiskā forma ir koša un izteiksmīga, un tā noteikti var rotāt produktu etiķetes, bukletus, mārketinga materiālus. Šī zīme tuvākiem un tālākiem pircējiem apliecinās, ka uzņēmēju produkti un pakalpojumi ir veidoti, izmantojot mūsu novada dabas, materiālos un cilvēkresursus, vietējās tradīcijas, darināti ar individuālu attieksmi, un tiem ir augstas kvalitātes vērtība.

Konkursam par norāžu zīmju saņemšanu preču zīmes “Radīts Pārgaujas novadā” lietotājiem” noteiktajā laikā līdz 31. oktobrim bija pieteikušies 11 novada uzņēmēji - gan ražotāji, gan tūrisma pakalpojumu sniedzēji. Tuvāko nedēļu laikā tiks izveidots norāžu zīmju individuālais dizains, kas tiks saskaņots ar katru uzņēmēju.

 

Pašvaldība aicina novada iedzīvotājus novērtēt savu novadnieku centienus padarīt savus produktus un pakalpojumus redzamākus.  Būsim sava novada uzņēmēju draugi – pirksim un lietosim to, kas radīts Pārgaujas novadā!