24.10.2021, Svētdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
310, pašlaik vēro: 29.

» SākumlapaUzņēmēji saņēmuši atbalstu produktu popularizēšanai

 

Lai veicinātu Pārgaujas novada ražotāju un pakalpojumu sniedzēju atpazīstamību, Pārgaujas novada pašvaldība aicināja saimnieciskās darbības veicējus pieteikties preču zīmes “Radīts Pārgaujas novadā” lietošanai, kā arī piedalīties konkursā par norāžu zīmju saņemšanu preču zīmes “Radīts Pārgaujas novadā” lietotājiem.

 

Preču zīmes “Radīts Pārgaujas novadā” lietošanai līdz šim pieteikušies 14 uzņēmēju. Komisija ir izskatījusi pieteikumus, uzņēmējiem izsūtītas atļaujas lietot šo preču zīmi, kā arī dizaina vadlīnijas.

Pieteikumu pieņemšana preču zīmes lietošanai tiks turpināta, tā ka joprojām ikviens saimnieciskās darbības veicējs ir aicināts izrādīt iniciatīvu, lai iegūtu tiesības to izmantot. Preču zīmes grafiskā forma ir koša un izteiksmīga, un tā noteikti var rotāt produktu etiķetes, bukletus, mārketinga materiālus. Šī zīme tuvākiem un tālākiem pircējiem apliecinās, ka uzņēmēju produkti un pakalpojumi ir veidoti, izmantojot mūsu novada dabas, materiālos un cilvēkresursus, vietējās tradīcijas, darināti ar individuālu attieksmi, un tiem ir augstas kvalitātes vērtība.

Konkursam par norāžu zīmju saņemšanu preču zīmes “Radīts Pārgaujas novadā” lietotājiem” noteiktajā laikā līdz 31. oktobrim bija pieteikušies 11 novada uzņēmēji - gan ražotāji, gan tūrisma pakalpojumu sniedzēji. Tuvāko nedēļu laikā tiks izveidots norāžu zīmju individuālais dizains, kas tiks saskaņots ar katru uzņēmēju.

 

Pašvaldība aicina novada iedzīvotājus novērtēt savu novadnieku centienus padarīt savus produktus un pakalpojumus redzamākus.  Būsim sava novada uzņēmēju draugi – pirksim un lietosim to, kas radīts Pārgaujas novadā!