28.10.2021, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
19, pašlaik vēro: 8.

» SākumlapaUzņēmējus aicina pieteikties konkursā par norādes zīmju saņemšanu

 

Pārgaujas novada pašvaldība aicina saimnieciskās darbības veicējus vēl līdz 31. oktobrim pieteikties konkursam par “Par norāžu zīmju saņemšanu preču zīmes “Radīts Pārgaujas novadā” lietotājiem”.

 

Konkursa mērķis ir paaugstināt Pārgaujas novada ražotāju un pakalpojumu sniedzēju konkurētspēju, uzlabojot produktu un pakalpojumu informatīvo pieejamību, tā veicinot to atpazīstamību, pārdošanas apjoma pieaugumu un Pārgaujas novada popularizēšanu.

 

Pieteikties uz norādes zīmi var jebkura fiziska vai juridiska persona, kas savu saimniecisko darbību veic Pārgaujas novada teritorijā un kura ir pieteikusies preču zīmes “Radīts Pārgaujas novadā” lietošanai.

 

Pretendentam Pašvaldībā jāiesniedz Konkursa pieteikums uz noteiktas veidlapas. Pieteikumu var iesniegt personīgi vai nosūtīt pa pastu Pašvaldībai “Iktes”, Stalbe, Stalbes pagasts, Pārgaujas novads, LV-4151, ar norādi “Pieteikums konkursam par norāžu zīmju saņemšanu preču zīmes “Radīts Pārgaujas novadā” lietotājiem”.

Konkursa pieteikumu iesniegšanas termiņu – š.g. 31.oktobris.

 

Uzņēmēji! Izmantojiet šo pašvaldības sniegto atbalstu savas produkcijas un ražotnes popularizēšanai!

 

Kontaktinformācija: Attīstības plānošanas nodaļas speciāliste Rudīte Vasile (tālr. 29464946, e-pasts: rudite.vasile@pargaujasnovads.lv).


Nolikumu var skatīt ŠEIT

Pieteikuma veidlapa konkursam ŠEIT

Pieteikuma veidlapa preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā” ŠEIT© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv