18.10.2021, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
354, pašlaik vēro: 8.

» SākumlapaUzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”

 

Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem. Preču zīmes nolikums ar Pārgaujas novada domes lēmumu 23. augusta domes sēdē tika apstiprināts. To atļauts izmantot uzņēmēju mārketinga un reklāmas materiālos, t.sk., veidlapās, pasākumu vizuālajā noformējumā, vizītkartēs, spiedogos, preču iepakojumā.

Preču zīme ļaus gan mums pašiem – novada iedzīvotājiem -, gan novada viesiem labāk pamanīt un novērtēt tos pakalpojumus un tās preces, ko piedāvā Pārgaujas novada uzņēmēji. Zīmes mērķis ir veicināt vietējo preču apmaiņu un mudināt tūristus iegādāties tieši novadā radītos, ar preču zīmi marķētos preces un pakalpojumus.

Lauku teritorijā, kur darbojas mazi uzņēmumi, ikkatrs ražojums vai pakalpojums ir kā autordarbs. Tāpēc aicinām uzņēmējus pieteikties preču zīmes “Radīts Pārgaujas novadā” izmantošanai.

Lūgums ieinteresētos uzņēmējus iepazīties ar preču zīmes nolikumu, kas pieejams Pārgaujas novada mājaslapā, sadaļā “uzņēmējdarbība”.

Lai turpmāk izmantotu preču zīmi, uzņēmējam jāiesniedz rakstisks pieteikums.
Iesakām iepazīties ar preču zīmes izmantošanas nolikumu. 

 


Vairāk informācijas par preču zīmi un tās saņemšanu

Rudīte Vasile,
tel. nr.: 29464946


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv