09.08.2020, Svētdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
428, pašlaik vēro: 29.

» SākumlapaInformatīvā diena par mācībām jaunajiem uzņēmējiem laukos

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Cēsu  nodaļa aicina jauniešus iesaistīties Valsts Lauku tīkla pasākumā „Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai.”

Oktobrī  notiks Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) rīkotā jauniešu biznesa ideju konkursa «Laukiem būt!» mācības.
Idejām bagāti jaunieši un  jaunie uzņēmēji no 18 līdz 40 gadu vecumam aicināti pieteikties pa tālruni 26360434 Līga, 28381477 Dace  vai e-pastu  liga.zake@llkc.lv.

 Vispirms  5.oktobrī no pl.10.00 Cesīs, Cēsu tehnoloģiju un dizaina vidusskolā (bij. Cēsu prof.skolā)  1.stāva semināru zālē  notiks  informatīvā diena, lai iepazīstinātu jauniešus  ar pasākuma norisi , piedāvājumu.
Nodarbību dienas  plānotas  11.,16.,19.,24.un 31.oktobrī.

Mācības  dalībniekiem ir bez maksas. To mērķis ir mācīt jaunajiem un topošajiem uzņēmējiem, kā savu ideju ietvert biznesa plānā un pārliecinoši prezentēt, gatavojot uzņēmējdarbības projektu.
Kopā ar lektoriem un LLKC konsultantiem jaunieši pētīs tirgu, konkurenci, aprēķinās iespējamo peļņu un zaudējumus, kā arī noteiks potenciālo  produkta vai pakalpojuma ieguvumu. Plānots uzzināt  grāmatvedības pamatus, uzņēmumu reģistrēšanu un mārketingu. Plānots arī izbraukums pieredzē  pie esošiem uzņēmējiem. Biznesa plānu konkursā , veiksmīgi startējot, ir iespēja  iegūt finansējumu uzņēmējdarbības sākšanai.
Mācības un konkursu «Laukiem būt!» LLKC organizē septīto gadu ar Valsts lauku tīkla un finanšu institūcijas ALTUM līdzdalību.

 SIA LLKC Cēsu nodaļa atrodas  Cēsīs, Raunas ielā 4, 3.stāvā. Vairāk informācijas vietnē laukutikls.lv.
Uz tikšanos  Cēsīs!


Plašāka informācija:
Līga Zaķe,
LLKC uzņēmējdarbības konsultante
tel. nr.: 27885791
liga.zake@llkc.lv


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv