22.10.2021, Piektdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
456, pašlaik vēro: 22.

» SākumlapaInformatīvā diena par mācībām jaunajiem uzņēmējiem laukos

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Cēsu  nodaļa aicina jauniešus iesaistīties Valsts Lauku tīkla pasākumā „Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai.”

Oktobrī  notiks Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) rīkotā jauniešu biznesa ideju konkursa «Laukiem būt!» mācības.
Idejām bagāti jaunieši un  jaunie uzņēmēji no 18 līdz 40 gadu vecumam aicināti pieteikties pa tālruni 26360434 Līga, 28381477 Dace  vai e-pastu  liga.zake@llkc.lv.

 Vispirms  5.oktobrī no pl.10.00 Cesīs, Cēsu tehnoloģiju un dizaina vidusskolā (bij. Cēsu prof.skolā)  1.stāva semināru zālē  notiks  informatīvā diena, lai iepazīstinātu jauniešus  ar pasākuma norisi , piedāvājumu.
Nodarbību dienas  plānotas  11.,16.,19.,24.un 31.oktobrī.

Mācības  dalībniekiem ir bez maksas. To mērķis ir mācīt jaunajiem un topošajiem uzņēmējiem, kā savu ideju ietvert biznesa plānā un pārliecinoši prezentēt, gatavojot uzņēmējdarbības projektu.
Kopā ar lektoriem un LLKC konsultantiem jaunieši pētīs tirgu, konkurenci, aprēķinās iespējamo peļņu un zaudējumus, kā arī noteiks potenciālo  produkta vai pakalpojuma ieguvumu. Plānots uzzināt  grāmatvedības pamatus, uzņēmumu reģistrēšanu un mārketingu. Plānots arī izbraukums pieredzē  pie esošiem uzņēmējiem. Biznesa plānu konkursā , veiksmīgi startējot, ir iespēja  iegūt finansējumu uzņēmējdarbības sākšanai.
Mācības un konkursu «Laukiem būt!» LLKC organizē septīto gadu ar Valsts lauku tīkla un finanšu institūcijas ALTUM līdzdalību.

 SIA LLKC Cēsu nodaļa atrodas  Cēsīs, Raunas ielā 4, 3.stāvā. Vairāk informācijas vietnē laukutikls.lv.
Uz tikšanos  Cēsīs!


Plašāka informācija:
Līga Zaķe,
LLKC uzņēmējdarbības konsultante
tel. nr.: 27885791
liga.zake@llkc.lv


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv