18.10.2021, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
377, pašlaik vēro: 10.

» SākumlapaSakārtota atpūtas vieta pie Auciema ezera

Atpūta pie ūdeņiem ir neatņemama silto sezonu sastāvdaļa, un atpūtas vietas pie ezeriem izmanto gan novada vietējie iedzīvotāji, gan viesi. Tāpēc ir svarīgi, lai tās būtu sakārtotas, pieejamas un lai tajās būtu patīkami un ērti uzturēties.

Atpūtas vieta pie Auciema ezera ir īpaši iecienīta, jo ir ērti pieejama. To izmanto gana daudz cilvēku, ko var spriest pēc tā, kāda atpūtas vieta paliek pēc atpūtniekiem – strauji piepildās atkritumu konteiners, kā arī pie ezera krasta esošais galds un soli gana ātri nolietojas vai arī cieš no bezatbildīgas atpūtnieku rīcības.

Atpūtnieku ērtībām šajā septembrī atpūtas vieta pie Auciema ezera tika sakārtota – tika atjaunos galds un soli, izcirsti krūmi.

Aicinām gan vietējos iedzīvotājus, gan viesus izmantot šo atpūtas vietu, tomēr, atrodoties tajā, būt un atpūsties atbildīgi. Lūgums nebojāt uzstādīto galdu un solus, kā arī, dodoties prom no atpūtas vietas, izmest atkritumus konteinerā, kā arī neatstāt ugunskuru neuzraudzītu.

 

Agris Ķesa,

vides aizsardzības inspektors


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv