21.10.2021, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
231, pašlaik vēro: 11.

» SākumlapaStalbē iespēja Pārgaujas novada bērniem saņemt valsts apmaksātos zobu higiēnas pakalpojumus

Jau ierasta lieta, ka, lai saņemtu zobu higiēnista pakalpojumus, ir jādodas uz tuvējās pilsētās esošajām zobārstniecības iestādēm, kas parasti prasa vairāk laika un arī vairāk resursu. Šī gada septembrī tika noslēgts sadarbības līgums starp Pārgaujas novada pašvaldību un SIA “Ģimenes zobārstniecību”. Noslēgtais līgums paredz nodrošināt un rast iespēju Pārgaujas novada bērniem saņemt valsts apmaksātos zobu higiēnas pakalpojumus. Pakalpojuma sniegšana notiks Veselības inspekcijā reģistrētajā kabinetā - “Iktes” – 602, Stalbē.

INFORMĀCIJA BĒRNU VECĀKIEM, kuru bērni mācās Straupes pamatskolā vai Stalbes vidusskolā:

·       Ja vēlaties, lai Jūsu bērns saņemtu šo valsts apmaksāto zobu higiēnas pakalpojumu, lūgums sazināties ar bērna izglītības iestādes vadību, kuras tālākais uzdevums ir organizēt bērnu grupu nokomplektēšanu, lai tie saņemtu pakalpojumu. Iepriekš saskaņojot gan bērnu skaitu, gan laiku pakalpojuma saņemšanai.

Kontaktpersonas:

  • Stalbes vidusskolā- medmāsa Sandra Laudiņa, tel.nr.: 64134549
  • Straupes pamatskolā - medmāsa Milda Abzalone, tel. nr.: 64134157

·       Ja bērns mācās Straupes pamatskolā, pašvaldība apņemas nodrošināt transportu uz pakalpojuma sniegšanas vietu.

·       Pirms pakalpojuma izpildes vecākiem jāparaksta piekrišana, kuru sagatavo izglītības iestāde, par bērnu zobu higiēnas veikšanu (bez piekrišanas pakalpojums netiek sniegts).

 

Ģimenes zobārstniecība ir lielākais zobārstniecību un mutes veselības centru tīkls Latvijā ar pārstāvniecībām Rīgā, Cēsīs, Siguldā, Valmierā, Gulbenē, Balvos un citās pilsētās. Tajos tiek sniegti profesionāli zobārsta, zobu higiēnista un sejas žokļu ķirurģijas pakalpojumus dažāda vecuma iedzīvotājiem. Ģimenes zobārstniecība pacientiem nodrošina profesionālu un individuālu pieeju ārstēšanās plāna sagatavošanā un izpildē. (http://www.zobuveseliba.lv/ )© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv