14.07.2020, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
770, pašlaik vēro: 33.

» SākumlapaStalbē iespēja Pārgaujas novada bērniem saņemt valsts apmaksātos zobu higiēnas pakalpojumus

Jau ierasta lieta, ka, lai saņemtu zobu higiēnista pakalpojumus, ir jādodas uz tuvējās pilsētās esošajām zobārstniecības iestādēm, kas parasti prasa vairāk laika un arī vairāk resursu. Šī gada septembrī tika noslēgts sadarbības līgums starp Pārgaujas novada pašvaldību un SIA “Ģimenes zobārstniecību”. Noslēgtais līgums paredz nodrošināt un rast iespēju Pārgaujas novada bērniem saņemt valsts apmaksātos zobu higiēnas pakalpojumus. Pakalpojuma sniegšana notiks Veselības inspekcijā reģistrētajā kabinetā - “Iktes” – 602, Stalbē.

INFORMĀCIJA BĒRNU VECĀKIEM, kuru bērni mācās Straupes pamatskolā vai Stalbes vidusskolā:

·       Ja vēlaties, lai Jūsu bērns saņemtu šo valsts apmaksāto zobu higiēnas pakalpojumu, lūgums sazināties ar bērna izglītības iestādes vadību, kuras tālākais uzdevums ir organizēt bērnu grupu nokomplektēšanu, lai tie saņemtu pakalpojumu. Iepriekš saskaņojot gan bērnu skaitu, gan laiku pakalpojuma saņemšanai.

Kontaktpersonas:

  • Stalbes vidusskolā- medmāsa Sandra Laudiņa, tel.nr.: 64134549
  • Straupes pamatskolā - medmāsa Milda Abzalone, tel. nr.: 64134157

·       Ja bērns mācās Straupes pamatskolā, pašvaldība apņemas nodrošināt transportu uz pakalpojuma sniegšanas vietu.

·       Pirms pakalpojuma izpildes vecākiem jāparaksta piekrišana, kuru sagatavo izglītības iestāde, par bērnu zobu higiēnas veikšanu (bez piekrišanas pakalpojums netiek sniegts).

 

Ģimenes zobārstniecība ir lielākais zobārstniecību un mutes veselības centru tīkls Latvijā ar pārstāvniecībām Rīgā, Cēsīs, Siguldā, Valmierā, Gulbenē, Balvos un citās pilsētās. Tajos tiek sniegti profesionāli zobārsta, zobu higiēnista un sejas žokļu ķirurģijas pakalpojumus dažāda vecuma iedzīvotājiem. Ģimenes zobārstniecība pacientiem nodrošina profesionālu un individuālu pieeju ārstēšanās plāna sagatavošanā un izpildē. (http://www.zobuveseliba.lv/ )© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv