22.10.2021, Piektdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
454, pašlaik vēro: 23.

» SākumlapaPar aktuālajiem grants ceļu pārbūves darbiem

 

Ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) atbalstu Pārgaujas novadā notiek četru grants ceļu posmu pārbūves darbi. To kopējais garums ir 9.27 km. Aprīļa beigās notika ceļu posmu sagatavošanas darbi pārbūvei, taču jau kādu laiku uz šiem ceļu posmiem jau notiek aktīva darbība:

            Uz autoceļa Čaukas - Ziemeļi (Raiskuma pagasts) pārbūvi 1.04 km garumā veic SIA “8 CBR”, 3,78 km garumā pārbūve tiek veikta arī uz autoceļa Čaukas - Kūdums (Raiskuma pagasts), kura pārbūvi veic SIA “Rubate”. Savukārt uz autoceļa Straupe - Bērzmuiža - Klāmaņi (Straupes pagasts) pārbūves darbus 1.83 km garumā uzticēts veikt SIA “Karjeru Tehnikas noma”. Ceļš Jaunzemi - Vārnēni (Stalbes pagasts) tiek pārbūvēts 2.62 km garumā, darbus veic SIA “Limbažu ceļi”.

            Par saviem līdzekļiem Pārgaujas novada pašvaldība ir atjaunojusi 2,90 km garo ceļa posmu - Mazaiskrogs-Irbēni, kam jau uzliets asfalta segums. Darbus veica SIA “Limbažu ceļi”.         

            Sakarā ar ceļu remontdarbiem periodiski iespējami satiksmes ierobežojumi. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām būvdarbu veikšanas laikā un aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem un atsaucīgiem!

            Informējam, ka no 29.08.2018. posmā Jaunzemi – Vārnēni ir uzsākti ceļa segas izbūves darbi, kuru laikā būs slēgti (darba laikā no 8:00-18:00) ceļa posmi un ceļš nebūs izbraucams. Satiksme pilnībā varētu tikt atjaunota septembra beigās vai oktobra sākumā.

*Projekts tiek īstenots Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam pasākuma “Pamatpakalpojumi un ciematu atjaunošana lauku apvidos” ietvaros.


Iluta Beķere,

sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste,
Attīstības plānošanas nodaļa


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv