18.10.2021, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
351, pašlaik vēro: 9.

» SākumlapaPārgaujas novada sporta svētku rezultāti

28. jūlijā notika ikgadējie Pārgaujas novada sporta svētki, kuri jau kļuvuši par neatņemamu vasaras sastāvdaļu, kā arī gaidītu notikumu. Jāatzīst, ka šis notikums ir ne tikai svētki sportotājiem, bet arī ģimenēm un draugiem, jo pasākumu apmeklē arī atbalstītāji. Šogad sporta svētki notika Stalbes vidusskolas sporta laukumā, un tajos piedalījās 123 dalībnieku.

Sporta svētku dalībniekiem bija iespēja piedalīties gan individuālajās, gan komandu disciplīnās, piemēram, basketbola metienos, lodes grūšanā, šķēpa mešanā, tāllēkšanā ar ieskrējienu, 100 m un 1000 m skrējienā, kā arī futbolā, florbolā, volejbolā un strītbolā. Par rezultātiem informē sporta svētku galvenā organizatore Renāte Hmeļņicka.

Disciplīnā basketbola metieni 1. vieta Ilmāram Urbānam (8 trāpījumi), 2. vieta Gatim Paeglim (6 trāpījumi), 3. vieta Laurim Bahmanim (4 trāpījumi). Disciplīnu vēroja un tiesāja Oskars Urbāns.

Lodes grūšanā sievietēm 1. vieta Gitai Hofmanei (7,91 m), 2. vieta Elīnai Gulbei – Urbānei (7,16 m), 3. vieta Sanijai Kristai Vestfālei (6,37 m).

Lodes grūšanā vīriešiem 1. vieta Gatim Paeglim (12,16 m), 2. vieta Mārtiņam Rozenbergam (11,60 m), 3. vieta Laurim Ābolam (11,31 m). Paldies tiesnesei Līgai Tiltiņai, kura ir ilggadēja lodes grūšanas tiesnese un sporta skolotāja. L. Tiltiņa ar prieku deva padomus lodes grūšanas tehnikā.

Šķēpa mešanā sievietēm 1. vieta Gitai Hofmanei (15,35 m), 2. vieta Katrīnai Pastarei (14,26 m), 3. vieta Līgai Hofmanei (12,02 m).

Šķēpa mešanā vīriešiem 1. vieta Aivim Bukovskim (35,55 m), 2. vieta Vairim Zaduņenko (34,55 m), 3. vieta Atvaram Kalniņam (31,00 m). Disciplīnas tiesnesis – Valdis Mednis, kurš ir titulēts sportists atlētiskajā vingrošanā.

Tāllēkšanā ar ieskrējienu sievietēm visas godalgas tikušas Hofmaņu ģimenes sievietēm: 1. vieta Gitai Hofmanei (3,88 m), 2. vieta Līgai Hofmanei (3,57 m), 3. vieta Daigai Hofmanei (2,90 m).

Tāllēkšanā ar ieskrējienu vīriešiem 1. vieta Kristeram Kalniņam (5,45 m), 2. vieta Uģim Treikmanim (5,14 m), 3. vieta Ričardam Bringam (5,05 m). Disciplīnas tiesnese Agrita Pīlābere – pazīstama orientēšanās trenere. A. Pīlāberei palīdzēja Ina Mieze, kura arī paguva veiksmīgi piedalīties sporta svētku disciplīnās.

100 m skrējienā vīriešu konkurencē godalgotas vietas ieņēma tie skrējēji, kuru rezultāts bija mazāks par 13 sekundēm. 1. vieta Gvido Laugam (12,37 sek.), 2. vieta Steināram Brūverim (12,59 sek), 3. vieta Andrejam Voroncovam ( 12,75 sek.).

100 m skrējienā sieviešu konkurencē ātrākās bija māsas Gita un Līga Hofmanes, ieņemot 1. un 2. vietu (15,04 sek. un 15,78 sek.). 3. vietu ieņem Sanija Krista Vestfāle ar rezultātu 17,19 sek.

1000 m skrējienā vīriešu konkurencē piedalījās 18 skrējēji, kur 1. vieta Emīlam Eglītim (3:11,4), 2. vieta Romānam Biņkovskim (3:12,2), 3.vieta Gvido Laugam (3:22,2).

1000 m sieviešu konkurencē piedalījās 4 dalībnieces. 1. vieta Anastasijai Gammeršmitei (4:36,6), 2. vieta Sanijai Kristai Vestfālei (4:46,3), 3. vieta Līgai Hofmanei (4:48,2).

Individuālo sacensību uzvarētāji dāvanā saņēma medaļas, diplomus un saldumus.

Pārgaujas novada sporta svētkos komandu sacensībās futbols vienmēr bijis pieprasīts un tur vienmēr vislielākā konkurence. Šogad futbolā spēkiem mērojās 6 komandas, no kurām 3 visspēcīgākās – 1. vieta “SK Pārgauja” (Emīls Eglītis, Gvido Lauga, Ivo Balodis, Sandis Ezers, Māris Bogdanovs, Lauris Ābols, Artūrs Jurševskis), kuri balvā saņēma gardu kliņģeri no “Aijas Kūkas”, kā arī īpašus sporta svētku krekliņus. 2. vieta komandai “Auciems”, kuri tika apbalvoti ar kliņģeri un unikālām sporta svētku cepurēm. 3. vieta – “Puta” balvā saņem apdrukātus auduma maisiņus un kliņģeri. Paldies atbildīgajiem tiesnešiem Sandim Ezeram un Gvido Laugam.

Volejbolā 1. vietu ieņem komanda “Banzay” (Līga Hofmane, Gita Hofmane, Steinārs Brūveris, Ričards Čerņavskis, Artūrs Špinka). 2. vieta komandai “112”, bet 3. vieta “H2o”. Godalgoto vietu ieguvušo komandu dalībnieki arī tika apbalvoti ar krekliņiem, cepurēm, apdrukātiem maisiņiem, kā arī gardajiem kliņģeriem. Paldies tiesnesim Ilmāram Urbānam.

Spraigas cīņas notika arī uz basketbola laukuma, kur strītbolā spēkiem mērojās piecas komandas. 1. vieta komandai “Vecie” (Aivis Zariņš, Matīss Brūveris, Emīls Martinsons, Oskars Urbāns, Ilmārs Urbāns). 2. vieta komandai “Plācis”, bet trešā vieta “Staltais briedis”.

Nav noslēpums, ka populārākais sporta veids Stalbē ir florbols. Sporta svētkos florbols notika divās grupās – pieaugušo grupa un bērnu. Bērnu grupā 1. vieta komandai “Daudzpunktīte” (Roberts Gūtmanis, Roberts Šūmanis, Mārcis Rutkovskis un Rinalds Ruža). 2. vieta komandai “Random” (Dairis Mocāns, Rolands Reiziņš, Tomass Zaļais un Ralfs Ričards Krupenko). 3. vietu ieņem komanda “3xE”  (Emīls Dārziņš, Elizabete Dārziņa un Edmunds Eglītis). Paldies arī tiesnesim Robertam Gūtmanim.

Pieaugušo grupā 1. vieta tika profesionāļiem no komandas “Ābols” (Ivo Balodis, Oskars Balodis, Lauris Ābols un Emīls Eglītis), 2. vietu iegūst komanda “Plācis”, bet 3. vieta komandai “Auciems”. Tiesnesis – Ivo Balodis.

Rezultātiem precīzi līdzi sekoja, kā arī apkopoja tabulās Elīna Gulbe – Urbāne. Par dalībnieku veselību rūpējās Gunta Strelniece. Katrs dalībnieks un skatītājs saņēma magnētiņu ar sporta svētku logo. R. Hmeļņicka saka paldies sportotājiem par burvīgās atmosfēras radīšanu, kā arī izsaka gandarījumu un prieku par dalībnieku un apmeklētāju pozitīvo attieksmi un vēlmi sportot un atbalstīt, neskatoties uz karsto laiku, kā arī to, ka tuvumā vienlaikus notika daudz citu pasākumu. Paldies arī “Mudītes virtuvei” par ēdināšanas nodrošināšanu.

Pārgaujas novada sporta svētku ietvaros notika arī atlētiskās vingrošanas čempionāta otrais posms, kurš notika ar Latvijas tautas sporta asociācijas, Izglītības un zinātnes ministrijas, Latvijas sporta federāciju padomes, Pārgaujas novada pašvaldības atbalstu. Par rezultātiem informē sacensību galvenais tiesnesis Haralds Bruņinieks.

Pusaudžu kategorija

Meitenēm:
1.vieta- Sannija Krista Vestvāle, Pārgaujas novads

Zēniem:

1.vieta -Ēriks Roštoks, Kocēnu novads
2.vieta - Reinis Mickevičš, Kocēnu novads

Jauniešu kategorija

1.vieta-Kristofers Osis, Kocēnu novads
2.vieta-Edgars Stepanovs, Amatas novads

Junioru kategorija

vīr.dzim.kat.:
1.vieta-Andrejs Voroncovs, Valmiera

2.vieta-Kristers Dredžuls, Valmiera

3.vieta-Uģis Grancovskis, Rīga

siev.dzim.kat.:

1.vieta-Gita Hofmane, Pārgaujas novads

Vīriešu kategorija

1.vieta-Jurijs Gammeršmits, Pārgaujas novads
2.vieta-Romāns Biņkoļskis, Rīga

3.vieta-Juris Liniņš, Limbažu novads

Sieviešu kategorija

1.vieta-Margita Zariņa, Pārgaujas novads
2.vieta-Ina Mieze, Pārgaujas novads

Senioru kategorijā

vīr.dzim.kat.:
1.vieta-Ivars Oraševskis, Pārgaujas novads

2.vieta-Valdis Mednis, Pārgaujas novads

siev.dzim.kat.:
1.vieta-Olga Oraševska, Pārgaujas novads

2.vieta-Daiga Hofmane, Pārgaujas novads

Absolūtajā vērtējumā

vīr.dzim.kat.:
1.vieta - Jurijs Gammeršmits, Pārgaujas novads

2.vieta - Ivars Oraševskis, Pārgaujas novads

3.vieta - Valdis Mednis, Pārgaujas novads


siev.dzim.kat.:

1.vieta - Margita Zariņa, Pārgaujas novads

2.vieta - Olga Oraševska, Pārgaujas novads

3.vieta - Gita Hofmane, Pārgaujas novads

            Arī Pārgaujas novada pašvaldība saka paldies visiem sporta svētku dalībniekiem par aktīvo sportošanu, apmeklētājiem par atbalstīšanu, bet lielākais paldies Renātei Hmeļņickai par kvalitatīvo sporta svētku norises organizēšanu. Paldies arī Haraldam Bruņiniekam par atlētiskās vingrošanas čempionāta norises nodrošināšanu. Uz tikšanos Pārgaujas novada sporta svētkos nākamgad Straupē!


Iluta Beķere,
sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste,
Attīstības plānošanas nodaļa© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv