22.10.2021, Piektdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
456, pašlaik vēro: 20.

» SākumlapaAicinām radīt mākslas darbu starptautiskai HANZAS izstādei

Gatavojoties 38. Starptautiskajām Hanzas dienām, kas šogad notiks Rostokā, svētku rīkotāji vēlas izveidot izstādi, kurā aicina piedalīties visu Hanzas pilsētu radošākās personības. 

Izstādes mērķis ir parādīt Hanzas savienības nozīmi pagātnē un nākotnē.
Ekspozīcijā paredzēts iekļaut modernus vai vēsturiskus mākslas priekšmetus, kas atspoguļotu saikni starp Hanzas pilsētām pagātnē vai tagadnē. Mākslas objekts varētu būt gan glezna, skulptūra vai cita veida mākslas darbs.

Mākslas priekšmeti paliktu kā Hanzas pilsētu dāvana Rostokai pilsētai.

Tomēr, lai atbalstītu māksliniekus, Rostoka piedāvā līdz 1000 EUR katrai pilsētai mākslas darba radīšanas izmaksu segšanai. 

Pārgaujas novada pašvaldība lūdz līdz 10. aprīlim atsaukties māksliniekus, kuri vēlētos radīt darbu iesniegšanai izstādē un piedāvāt idejas skici.

Projekta HANSA  vadības grupa, pieaicinot ekspertus, izvērtēs iesniegtās idejas un vienosies ar mākslinieku par tālāko darba gaitu. 

Izstādes svinīgā atklāšana notiks 23. jūnijā Starptautiskajās Hanzas dienās Rostokā. Paredzēts, ka izstāde tiks veidota kā ceļojošā izstāde, kas tiks vesta uz dažādām Hanzas pilsētām.


Rudīte Vasile,

Projekta HANSA koordinatore Pārgaujas novadā© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv