18.10.2021, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
 • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
  Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
 • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
  Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
373, pašlaik vēro: 12.

» SākumlapaPārgaujas novada pašvaldības projektu konkurss

Jau vairākus gadus tiek organizēts pašvaldības projektu konkurss, kura mērķis ir veicināt Pārgaujas novada iedzīvotāju dzīves vides sakārtošanu un uzlabošanu, sekmējot sadarbību starp pašvaldību, iedzīvotājiem un uzņēmējiem, kā arī iedrošināt iedzīvotājus īstenot pašu ra­dītas idejas. 2018.gadā projektu pieteikumu iesniegšanas laiks ir no 15. marta līdz 15. aprīlim.

(Sakarā ar to, ka 15. aprīlis ir svētdiena, projektu pieteikumi tiks pieņemti līdz 16. aprīļa plkst. 16.00 )

Konkursā var piedalīties:

 • biedrība un nodibinājums, kura juridiskā adrese ir Pārgaujas novadā;
 • citu biedrību un nodibinājumu teritoriālās struktūrvienības, kas darbojas Pārgaujas novadā;
 • fizisku personu neformālās grupas, kurās apvienojušies no 3 līdz 10 vietējie iedzīvotāji, no kuriem vismaz viens ir sasniedzis 18 gadu vecumu.

Viens pretendents viena projektu konkursa ietvaros var iesniegt vienu pieteikumu. Projektu jārealizē tikai Pārgaujas novada pašvaldības teritorijā. Pašvaldības finansējums vienam projektam nepārsniedz EUR 500, ietverot visus nodokļu maksājumus, kas saistīti ar projekta kopējām izmaksām. Projektam var būt arī sponsoru līdzfinansējums, ja kopējais projekta realizācijai nepieciešamais finansējums pārsniedz EUR 500. Konkursa kopējais finansējums 2018. gadā ir EUR 4000 un tiek atbalstīti projekti divās aktivitātēs:

 • vides un infrastruktūras sakārtošana un labiekārtošana;
 • sabiedriski kultūras vai izglītojoši pasākumi (atbalstam paredzēti līdz 1000 EUR jeb 25 % no konkursa kopējā finansējuma apjoma).

Projektu īstenošanas laiks: 2018. gada 15. maijs – 2018. gada 15. novembris.Vairāk par konkursa kārtību iespējams uzzināt, iepazīstoties ar konkursa nolikumu, kas publicēts pašvaldības mājaslapas www.pargaujasnovads.lv sadaļā “Pārgaujas novada projektu konkurss 2018”. Jautājumu gadījumā par projekta pieteikumu sagatavošanu un iesniegšanas kārtību varat sazināties ar projektu vadītāju Evu Meijerei, zvanot pa tālruni 27324346 vai rakstot elektroniski uz eva.meijere@pargaujasnovads.lv.

Aicinām novada biedrības, kā arī citus interesentus, izmantot iespēju un realizēt labas idejas projektu konkursā!

 

Atgādinām, ka 2018. gada konkursa ietvaros labākā īstenotā ideja tiks virzīta tālākai izvērtēšanai gan reģionālā, gan nacionālā līmenī apvienības “Sabiedrība ar dvēseli –Latvija” ietvaros. Pārgaujas novada pašvaldība ir apvienības biedrs kopš 2015. gada, un tas dod iespēju pašvaldības projektu konkursā labākās īstenotās idejas virzīt vērtēšanai arī ārpus novada robežām. Viens no 2017.gada pašvaldības projektu konkursa finansējuma saņēmējiem  - neformālā grupa “Savam novadam” - ar projektu “Trejdekšņu izgatavošana novada mākslinieciskajiem kolektīviem” 10.martā pārstāvēs novadu pašvaldību apvienības “Sabiedrība ar dvēseli – Latvija” noslēguma pasākumā Ādažos, kur tiks sumināti veiksmīgākie 2017.gada projekti.

Nebaidies īstenot savas sen lolotās ieceres un piesaki savu ideju Pārgaujas novada pašvaldības projektu konkursā 2018!


Konkursa nolikums un ar pieteikumu sagatavošanu saistītā dokumentācija pieejama šeit
© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv