25.06.2019, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
 • Svinam svētkus kopā - Pārgaujas novadam 10!
  Pārgaujas novads 12. un 13. jūlijā atzīmēs 10 gadus, kopš novada izveides ...
 • Pašvaldībai piederoša nekustamā īpašuma "Rozulas skola" izsole
  Pārgaujas novada pašvaldības īpašumu komisija rīko atklātu mutisku izsoli ar augšupejošu soli nekustamā īpašuma „Rozulas skola”, Stalbes pagastā, Pārgaujas novadā...
 • Lauksaimnieciskai izmantošanai nomājamās zemes Pārgaujas novadā
  Aicinām pieteikties uz zemes vienībām vai tās daļas nomas tiesībām lauksaimnieciskai izmantošanai ...
 • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
  Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
1421, pašlaik vēro: 21.

Vai esat apmierināts/-a ar kārtību atpūtas vietās pie ūdenstilpēm Pārgaujas novadā?
» SākumlapaGaujas Nacionālo parku popularizē tūrisma izstādēs Somijā un Spānijā

Ar dalību divās starptautiskajās tūrisma izstādēs Gaujas Nacionālais parks, tajā skaitā arī Pārgaujas novads, šonedēļ tiek popularizēts Somijā un Spānijā. Šīs ir divas no kopumā septiņām izstādēm, kurās Latvijas nacionālajā stendā tiks pārstāvētas Gaujas Nacionālajā parkā esošās pašvaldības, popularizējot zīmolu „Enter Gauja”.

17.–21.janvārī notiek starptautiskais tūrisma gadatirgus „Fitur 2018” Spānijā. Izstādes pirmajās dienās gaidīti nozares profesionāļi un tiek dibināti kontakti turpmākai sadarbībai, bet pārējās dienās to apmeklēt var ikviens interesents.

Latvijas tūrisma piedāvājums Spānijas publikai tiek rādīts pirmo reizi, ko stenda atklāšanā atzīmēja arī Latvijas Ministru prezidents Māris Kučinskis un Latvijas vēstniece Spānijā Argita Daudze. Ir jāņem vērā, ka spāņu interese par Latviju, īpaši tās dabas tūrismu, pieaug. Šogad spāņi tiek īpaši ielūgti uz Latvijas simtgades svētku pasākumiem.

Savukārt 19.–21.janvārī notiek izstāde „Matka 2018” Somijā. Šajā izstādē plaši ir pārstāvētas valstis no visas pasaules, pulcējot ap 72 tūkstošiem apmeklētāju ik gadu.

Dalība izstādēs notiek Gaujas Nacionālā parka teritorijā esošo pašvaldību – Siguldas, Cēsu, Valmieras, Līgatnes, Amatas, Pārgaujas, Kocēnu, Priekuļu un Inčukalna – kopīgi īstenotās stratēģija par Gaujas Nacionālo parku kā vienotu tūrisma galamērķi ietvaros.
Šajā gadā „Enter Gauja” zīmols tiks popularizēts Nīderlandē, Spānijā, Somijā, Lietuvā, Igaunijā un divās izstādēs Vācijā.

Piedalīšanās tūrisma izstādēs un gadatirgos tiek organizēta sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru un Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu.
Rudīte Vasile,
Attīstības plānošanas nodaļas speciāliste