19.07.2018, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
 • Gatavojamies pasākumam „Sakopta un videi draudzīga sēta 2018”
  Svarīga informācija sētu saimniekiem par ikgadējo konkursu „Sakopta un videi draudzīga sēta” ...
 • Atklāta Dabas un tehnoloģiju parka “URDA” mācību ēka
  10.maijā Pārgaujas novada Daibē oficiāli tika atklāta Dabas un tehnoloģiju parka (DTP) “URDA” mācību ēka ...
 • Informācija personām, kas pieteikušās uz zvejas tiesību nomu pašpatēriņa zvejai Sāruma un Raiskuma ezeros
  ...
 • Lauksaimnieciskai izmantošanai nomājamās zemes Pārgaujas novadā
  Aicinām pieteikties uz zemes vienībām vai tās daļas nomas tiesībām lauksaimnieciskai izmantošanai ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
956, pašlaik vēro: 33.

Vai esat iepazinies ar fizisko personu datu aizsardzības regulu, kas stājās spēkā no 25.maija visās Eiropas Savienības valstīs?
Mani tas neinteresē
» SākumlapaPārgaujas novada pašvaldība izdevusi galda kalendāru 2018. gadam

Arī 2018. gadam Pārgaujas novada pašvaldība ir izdevusi galda kalendāru - “Radīts
Pārgaujas novadā”. Šis ir jau ceturtais Pārgaujas novada galda kalendārs, kurš sniedz informāciju par novada uzņēmējiem. 2018. gadā uzmanība tiek pievērsta tam, ka uzņēmēji, kuri darbojas Pārgaujas novadā, pārstāv dažādas uzņēmējdarbības nozares, sniedz pakalpojumus, kā arī ražo daudzveidīgus produktus.

2017. gadā tika izveidota preču zīme “Radīts Pārgaujas novadā”, kas rotā galda kalendāra vāku un kas ir Pārgaujas novada pašvaldības dāvana novada uzņēmējiem Latvijas 100. gadadienā. Preču zīme ļaus mums pašiem, kā arī novada viesiem labāk pamanīt un novērtēt tos pakalpojumus, ko piedāvā mūsu novada iedzīvotāji. Zīme veicinās vietējo preču apmaiņu. Lauku teritorijā, kur darbojas mazi uzņēmumi, ikkatrs ražojums vai pakalpojums līdzinās autordarbam, tāpēc zīmolā apzināti iekļauts nevis vārds “ražot”, bet gan “radīt”, kas liecina par produkcijas veidošanas procesu tā, neatkārtojamību, autorību.

Katrs kalendāra mēnesis ir veltīts kādam novada uzņēmējam, un tajā redzami tādi novada uzņēmumi kā “Straubek”, “Oma Food”, “Baltic Vikings”, “EK Ovo” un “Straupes ligzda”, “Unguri”, “Aijas Kūkas”, z/s “Idumēni”, z/s “Muižnieki”, z/s “Ūdensrozes”, z/s “Jaunzemi”, “Roze MJ” un “GRG Food”.

Pārgaujas novada pašvaldība galda kalendārus izdod jau kopš 2015. gada, ar mērķi vairāk iepazīstināt novada iedzīvotājus, kā arī viesus ar vietējiem uzņēmējiem un to darbības nozarēm un virzieniem. 2015. gadā tika izdots pirmais galda kalendārs “Pārgaujas novada gardumi”, kurā apkopota informācija par mājražotājiem novadā, 2016. gadā tapa galda kalendārs “Pārgaujas novada meistardarbi”, iepazīstinot ar radošajiem uzņēmējiem un amatniekiem, bet 2017. gadā kalendārā varēja atrast informāciju par naktsmītnēm Pārgaujas novadā. Šajā gadā kalendāra kopējā vadlīnija ir “Radīts Pārgaujas novadā” un uzņēmēji, kuri 2017. gadā uzrādījuši izaugsmi, bijuši jaunatklājums, vai arī ir jau tradīcijām bagāts uzņēmējs.

Galda kalendāru “Radīts Pārgaujas novadā” iespējams iegādāties Stalbes, Straupes un Raiskuma pagastu pārvaldēs – kasēs, un tā cena ir 2,78 EUR.

Pagastu pārvaldēs joprojām iespējams iegādāties arī Pārgaujas novada pašvaldības izdotos sienas kalendārus, kuru cena ir 1,57 EUR.


Vēlam visiem pamanīt to vērtīgo un unikālo, ko rada mūsu novadā!

Iluta Beķere,
sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste,
Attīstības plānošanas nodaļa

© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv