24.10.2021, Svētdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
319, pašlaik vēro: 22.

» SākumlapaRit pēdējie darbi Dabas un tehnoloģiju parka “URDA” mācību ēkas būvniecībā

Palicis vēl pavisam nedaudz un Pārgaujas novadā topošā Dabas un tehnoloģiju parka (DTP) “URDA” mācību ēka būs gatava. Šī ēka būs centrālā vieta Dabas un tehnoloģiju parkā, kur uzmanības centrā būs bērni, kurus urda zinātkāre un ziņkārība, kuri mācās domāt, meklēt un atklāt.

Atbilstoši iepirkuma nosacījumiem, ēkas būvniecību plānots pabeigt 2017. gada decembra beigās. Kā novērojams būvniecības vietā, vēl izdarāmi daži āra darbi – jāizbūvē terases dēļu klājums ap ēku, jāuzliek dekoratīvo dēļu apšuvums ēkas ārsienai un jāpabeidz lietus notekūdeņu savākšanas sistēmas ierīkošana. Vairākas lietas pabeidzamas arī mācību ēkas iekštelpās, piemēram, gaismas ķermeņu un slēdžu, durvju uzstādīšana, evakuācijas apgaismojuma un signalizācijas montāža. Celtnieki – SIA “WOLTEC” sola, ka viss tiks veikts laikā.

Dabas un tehnoloģiju parku “URDA” varēs apmeklēt un savu kompetenču papildināšanai izmantot bērni un jaunieši no dažādu novadu izglītības iestādēm. DTP ēkas būvniecībai līdzekļus piešķīrusi Izglītības un zinātnes ministrija. Būvniecības pasūtītājs ir Pārgaujas novada pašvaldība, cieši sadarbojoties ar SIA “ZAAO”.


Informāciju sagatavoja:
Laura Jegorova,
ZAAO sabiedrisko attiecību speciāliste© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv