18.10.2019, Piektdiena

Vai, iepērkoties vietējos veikalos, pamanāt Pārgaujas novadā ražotos produktus, kas tiek izcelti ar īpašu preču zīmi “Radīts Pārgaujas novadā”?

LLKC rīko semināru par kvalitatīvas un veselīgas ražas iegūšanu siltumnīcās

16. novembrī, Raunas novada pašvaldībā, pulksten 10.00  notiks izglītojošs seminārs

Kvalitatīvas un veselīgas ražas iegūšana siltumnīcās

Programma:

• Optimālu augšanas faktoru nodrošināšana siltumnīcās;
  • Siltumnīcu dezinfikcija un augsnes atveseļošana /M.Narvils,LLKC vecākais speciālists dārzkopībā/
  • Barības elementu aprite augsnē un mēslošanas līdzekļu izvēle;
  • Augsnes sagatavošana stādīšanai un augsnes nomaiņa /V.Pole, Dārzkopības institūta pētniece/
Būs iespēja noteikt nitrātu daudzumu līdzi paņemtiem, savā dārzā audzētiem, dārzeņiem. Vienam paraugam nitrātu noteikšana bez maksas, ja vēlas noteikt vairākiem, tad 0,30 eur par katru nākamo paraugu.

Semināra ilgums no10.00-16.30

Semināram obligāta iepriekšēja pieteikšanās līdz 10. novembrim, zvanot 26360434 vai rakstot gunda.kazerovska@llkc.lv

Semināru rīko LLKC Cēsu konsultāciju birojs