21.10.2019, Pirmdiena

Vai, iepērkoties vietējos veikalos, pamanāt Pārgaujas novadā ražotos produktus, kas tiek izcelti ar īpašu preču zīmi “Radīts Pārgaujas novadā”?

Cēsīs iespējams apgūt balles dejas
PAR BALLES DEJU KURSIEM:

* Katru otrdienu plkst 19:00 Cēsīs Poruka iela 8, CATA zālē notiek balles deju kursi pieredzējušiem dejotājiem. Balles deju skolotājs Ainārs no Rīgas.
* Katru trešdienu plkst 19:00 Cēsīs Bērzaines ielā 4, Jaunatnes centra zālē notiek balles deju kursi dejotājiem bez priekšzināšanām. Balles deju skolotājs Jānis no Cēsīm.
* Katru ceturtdienu plkst 19:00 Vaivē, Kaķukroga nama zālē notiek Argentīnas tango deju kursi. Deju skolotāji Valdemārs un Olga no Rīgas.

Uz nodarbībām pieteikties: ruta.t@inbox.lv vai 29166009