23.10.2021, Sestdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
292, pašlaik vēro: 25.

» SākumlapaMācību seminārs novada uzņēmējiem Auciemmuižā
 

Sadarbībā ar Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kameru,19. septembrī visas dienas garumā Auciemmuižā notika bezmaksas apmācības novada uzņēmējiem.

Semināru vadīja Armands Ābelītis, kurš ir viens no labākajiem Baltijas ekspertiem menedžmentā, pārdošanā un klientu apkalpošanā, “Perfect Sales” direktors, kurš apmācījis vairāk kā 45 000 dažādu uzņēmumu klientu apkalpošanas un pārdošanas nodaļu darbiniekus un viņu vadītājus. Armandam Ābelītim ir vairāk nekā 30 gadu praktiskā pieredze tirdzniecībā un tās vadībā.  20 gadu biznesa konsultāciju pieredze ir ļāvusi Armandam Ābelītim izstrādāt praksē balstītas dažādu tēmu un līmeņu apmācību programmas.

Apmācībās piedalījās Pārgaujas novada iedzīvotāji, kas jau ir uzņēmēji un tie, kuri gatavojas par tādiem kļūt. Atklājot pasākumu, Pārgaujas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Imants Kalniņš izteica prieku un atzinību par to, ka seminārs vienviet pulcējis tik daudz jaunu un uzņēmīgu cilvēku.

Semināra laikā to dalībnieki iepazina cits citu, kā arī klausījās pārliecinošu un aizraujošu lektora stāstījumu par darbinieku efektivitātes izvērtēšanu, darbinieka motivēšanu un attīstīšanu, kā arī par darbinieka lomu uzņēmuma attīstībā. Semināra viela tik apgūta, pildot arī praktiskus uzdevumus.

Apmācību beigās visi dalībnieki saņēma sertifikātus par dalību seminārā, un šāda veida apmācības Pārgaujas novads saviem uzņēmējiem piedāvā jau trešo reizi. Dalībnieki atzina, ka šīs apmācības ļāva iemācīties ko jaunu vai atjaunot jau esošās zināšanas, kā arī paplašināt savu redzesloku, iepazīstoties ar citiem novada uzņēmējiem.

Fotogalerija redzama šeit .

Iluta Beķere,
sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste,
Attīstības plānošanas nodaļa© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv