18.10.2021, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
357, pašlaik vēro: 14.

» SākumlapaAtklāts mācību gads Pārgaujas novada izglītības iestādēs

4. septembrī noslēgušies mācību gada atklāšanas pasākumi Pārgaujas novada izglītības iestādēs.

Straupes pamatskolā mācību gads tika atklāts 1. septembrī plkst. 9.00, kad, kā ierasts, ar pirmo skolas zvanu zālē ienāca pirmo un devīto klašu skolēni. Tā kā arī vasarā Straupes pamatskolas skolēni ir aktīvi un darbīgi, kopīgi tika veikts atskats uz aizvadīto vasaru. Ar svinīgu uzrunu bērnus, viņu vecākus un skolotājus apsveica skolas direktore Ligita Krūmiņa un Pārgaujas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Imants Kalniņš.

Stalbes vidusskolas mācību gada atklāšanā 1. septembrī draiskojās trīs velniņi, kuri pēc tam tika nosēdināti skolas solos, lai gada laikā tie spētu laboties un kļūt par īstiem, kārtīgiem skolēniem. Skolēnus, vecākus, skolotājus sveica skolas direktore Jolanta Dzene un Pārgaujas novada pašvaldības priekšsēdētājs Hardijs Vents.

Toties Raiskuma internātpamatskolā – rehabilitācijas centrā mācību gada atklāšana notika 4. septembrī, kur visus klātesošos sveica Pārgaujas novada pašvaldības izpilddirektore Maruta Drubiņa un skolas direktore Helī Opincāne. Pirmdiena bija svētku diena, kura iesākās ar amatierteātra “Punkts uz i” izrādi “Pīļu dīķis” un turpinājās ar vasaras jubilāru sveikšanu.

Pārgaujas novada izglītības iestādēs mācības šogad uzsākuši 296 skolēni - 92 Straupes pamatskolā, 105 Stalbes Vidusskolā un 99 Raiskuma internātpamatskolā – rehabilitācijas centrā.

Skolēnu uzņemšana skolās turpinās. Sīkāku informāciju sniegs konkrētās skolas vadība.


Iluta Beķere,
sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv