24.10.2021, Svētdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
298, pašlaik vēro: 21.

» SākumlapaLidojums virs Pārgaujas novada ar gaisa balonu


Pārgaujas novada svētku laikā četriem laimīgajiem bija iespēja tikt pie balvas - lidojuma virs Pārgaujas novada ar gaisa balonu. Šo iespēju ieguva Samanta Frīdenšteina, Madara Liniņa, Ginta Vasiļjeva un Gunta Galīte.


Ņemot vērā ļoti mainīgos laika apstākļus, bija ļoti grūti prognozēt datumu, kurā notiks lidojums. Sākotnēji tika paziņoti vairāki datumi, kuri tika atcelti lietus, vēja brāzmu un citu lidošanai nelabvēlīgu laikapstākļu dēļ. Kādā brīdi pat bija sajūta, ka šajā vasarā lidojumu veikt nebūs iespējams. Bet tomēr saulainajā 27. augusta vakarā lidojums tomēr notika.

Uz lidojumu ieradās ne tikai četras veiksminieces, bet arī vesela līdzjutēju komanda. Visi ar nepacietību gaidīja brīdi, kad gaisa balons būs gatavs pacelties virs Pārgaujas novada. Visas meitenes, kuras bija laimējušas lidojumu atzina, ka no augstuma ļoti bail neesot, bet tomēr neliels satraukums un pozitīvs emociju pacēlums jūtams. Gunta Galīte atzina, ka pirms lidojuma sajūtas ir ļoti brīnišķīgas, jo lidojums ar gaisa balonu vienmēr ir bijis viņas sapnis un nu viņas tas kļūst par realitāti. Savukārt Ginta Vasiļeva, kura ir bērniņa gaidībās, sacīja, ka šis būšot jauns piedzīvojums abiem kopā. No aizraujošiem piedzīvojumiem Gintai nepavisam nav bail, jo iepriekšējās meitas gaidībās esot, viņa devusies nobraucienā pa bobsleja trasi. Laimīgā lidotāja Samanta Frīdenšteina pirms lidojuma bija nedaudz klusa, jo atzinās, ka satraukums dara savu. Savukārt pēc lidojuma Madara Liniņa piebilda, ka šis bija lieliski noorganizēts svētdienas vakars. Visas meitenes pēc brauciena bija saņēmušas pozitīvas emocijas, ko nebija iespējams aprakstīt ar vārdiem.

Novēlam visiem vairāk pozitīvu un priekpilnu emociju ikdienā, kā arī uzdrošināties sapņot lietas, kas reizēm šķiet neiespējamas!

Madara Gasiņa,
kultūras pasākumu vadītāja© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv