23.10.2021, Sestdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
288, pašlaik vēro: 31.

» SākumlapaAtklātais seminārs “Sagatavojies eksportam, izmantojot digitālā mārketinga priekšrocības!”

Ceturtdien, 18.maijā, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Valmieras biznesa inkubatorā, Purva ielā 12a, Valmierā notiks atklātais seminārs “Sagatavojies eksportam, izmantojot digitālā mārketinga priekšrocības!”. Seminārs sāksies plkst.9.30, noslēgsies plkst.15.15.

Seminārā ar zināšanām un pieredzi dalīsies seši lektori:
• Valmieras Biznesa inkubatora vadītājs Jānis Kļaviņš, kurš sīkāk pastāstīs par inkubatora sniegtajiem pakalpojumiem un to nepieciešamību uzņēmēju vidū.
• LIAA klientu apkalpošanas nodaļas vadītāja Linda Grīnfelde, kura iepazīstinās ar LIAA sniegtajām iespējām uzņēmējdarbības attīstīšanā.
• LIAA Eksporta veicināšanas nodaļas vecākais projektu vadītājs būvniecības nozarē Kaspars Abiks, kurš iedrošinās uzņēmējus iekarot ārvalstu tirgu un pastāstīs, kā to realizēt.
• KNAB Politikas plānošanas nodaļas galvenais speciālists Dāvis Sirmais, kurš sniegs lekciju – “Godprātīga uzņēmējdarbība – panākumu atslēga”.
• “Digital Journey’’ līdzīpašnieks un Start-up investors un mentors Egils Boitmanis un “Digital Journey’’ produktu attīstības vadītāja Evita Brilte – kuri pastāstīs par digitālo mārketingu un palīdzēs uzņēmējiem “atsperties” un “iegrozīt” uzņēmējdarbību progresīvās sliedēs, ievērojot biznesa pamatnosacījumus par organizāciju, sistemātiskumu un mērķu sasniegšanu.

Uz semināru ir aicināts ikviens interesents iepriekš reģistrējoties semināram līdz 15. maijam LIAA mājaslapā – REĢISTRĀCIJA ŠEIT. Dalība ir bezmaksas.

Apmeklējot šo daudzpusīgo pasākumu, klausītāji uzzinās jebkuram biznesam būtiskas lietas – biznesa sistematizāciju, LIAA pakalpojumus biznesa uzlabošanai un attīstībai, digitālā mārketinga priekšrocības, mērķu uzstādīšanu un to sasniegšanas mehānismu apzināšanu, kā arī noskaidros, kā uzņēmumam ietaupīt izmaksas.

Valmieras biznesa inkubatora pakalpojumi pieejami uzņēmējiem un uzņēmējdarbības uzsācējiem 21 pašvaldībā, tostarp Valmierā, kā arī Mazsalacas, Rūjienas, Naukšēnu, Valkas, Apes, Alūksnes, Burtnieku, Strenču, Smiltenes, Gulbenes, Jaunpiebalgas, Raunas, Beverīnas, Priekuļu, Kocēnu, Pārgaujas, Līgatnes, Cēsu, Vecpiebalgas un Amatas novados.

LIAA Biznesa inkubatori tiek finansēti projekta "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" ietvaros.

Informāciju sagatavoja:
Laura Zvaigzne
Valmieras biznesa inkubatora
projektu vadītāja
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Purva iela 12a, Valmiera, LV-4201, Latvija
Mob. tālr.:+371 26431140
E-pasts: laura.zvaigzne@liaa.gov.lv


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv