23.10.2021, Sestdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
275, pašlaik vēro: 25.

» SākumlapaPārgaujas novads tiek pārstāvēts tūrisma izstādē “Balttour 2017”

Starptautiskā tūrisma izstāde “Balttour 2017”, kas pulcē vairāk kā 26 tūkstošus apmeklētāju ik gadu, šogad norisinās no 3. līdz 5.februārim Ķīpsalas hallē, Rīgā. Arī Pārgaujas novads un novada tūrisma piedāvājums izstādē tiek popularizēts pārstāvot Gaujas nacionālā parka (GNP) tūrisma klastera vienoto zīmolu “Enter Gauja”.

Šogad īpaša loma GNP piedāvājumā tiek pievērsta gastronomiskā tūrisma piedāvājumam, ņemot vērā Rīgas-Gaujas reģiona izcīnīto Eiropas gastronomijas reģiona titulu 2017.gadā – koncepta  “Ar dabu šķīvī" ietvaros. Izstāžu apmeklētāji varēs iepazīties ar jau rudenī tapušo “Gardēžu ceļvedi”, kā arī jauno drukāto materiālu – Gardēžu pasākumu kalendāru.

Ceļotāji varēs iepazīties ar “Enter Gauja” izveidotajiem dabas tūrisma maršrutiem, kā arī iegūt un uzzināt visu par daudzveidīgajām atpūtas iespējām Latvijas lielākajā un senākajā nacionālajā parkā.

Izstādes laikā apmeklētāji tiks iepazīstināti arī ar Pārgaujas novada tūrisma piedāvājumu – īpaši akcentējot novada gastronomiskos piedāvājumus gan Straupes lauku labumu tirdziņā (Slow Food), gan Ungurmuižas restorānā. Tāpat izstādē pirmo reizi tiks piedāvāta informācija par tūrisma maršrutiem mazākajā Hanzas pilsētā pasaulē- Straupē un tās apkārtnē, kas izstrādāti projekta “Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai (HANSA)” ietvaros.

No automatic alt text available.

No automatic alt text available.

Tūrisma izdevumi, kas izstrādāti projekta HANSA ietvaros sadarbībā ar SIA "Jāņa sēta"


Laipni aicināti šajā nedēļas nogalē apmeklēt starptautisko tūrisma izstādi “Balttour”!
Baiba Zvejniece
Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv