22.10.2021, Piektdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
432, pašlaik vēro: 25.

» SākumlapaRozulā īstenots pašvaldības līdzfinansēts projekts

Rozulieši ir aktīvi sportotāji un jau kādu laiku loloja ideju par vingrošanas stieņiem sporta laukumā. Tāpēc domubiedru grupa “Rozulas aktīvisti” pieteica projektu “Par aktīvu atpūtu Rozulā”. Taču to izdarīt varēja vien tāpēc, ka Rozulas uzņēmējs Raivis Čačs (SIA RC Profils) apsolīja parūpēties par iekārtu izgatavošanu, apzinoties, ka daļu sava darba nāksies veikt labās idejas vārdā.

Šoruden Rozulas sporta laukumā uzstādīti daudzfunkcionāli vingrošanas stieņi dažādu muskuļu grupu trenēšanai. Pārgaujas novada pašvaldības piešķirtajam 500 EUR finansējumam tika piesaistīts tikpat liels uzņēmēju un individuālo ziedotāju atbalsts. Ir gandarījums, ka rozulieši ir atsaucīgi un bez lielas pierunāšanas saprot, lai pašu ciemā vide kļūtu sakoptāka un patīkamāka, pašiem ir jādara vai jāatbalsta iniciatīvas.
Kā jau katrā mūsdienu projektā, arī šajā radās neparedzēti izdevumi un citas problēmas. Iekārtu pulverkrāsošana bija jāveic Rīgā, kas nozīmē lielāku finansējumu krāsošanai un transportam. Rezultātā stieņi ieguvuši skaistu tumšsarkanu krāsu, ir vizuāli pievilcīgi un droši pret apkārtējās vides iedarbību.

Par finansiālu ieguldījumu liels paldies sakāms SIA RC Profils, SIA Vienotnes, Naurim Dupušam, Eināram un Daigai Hofmaņiem. Par atbalstu transportam un piekabēm – Normundam Ruķim, Jānim Maļinovskim un Ivaram Hmeļņickim. Par ieguldīto darbu iekārtu uzstādīšanā – Reinim Rutkam, Dimitrijam Solovjovam, Gitai Hofmanei, Steināram Brūverim, Aivim Kursītim, Ērikam Lobuzovam un Austrim Briškam. Vislielākais paldies par aktīvu darbošanos, sākot ar materiālu iegādi, iekārtu metināšanu līdz pat uzstādīšanai – RC Profila īpašniekam Raivim Čačam. Priecē, ka stieņi pamazām piesaista cilvēku uzmanību un palīdz uzlabot fizisko formu.

Paldies Pārgaujas novada pašvaldībai. Ceram, ka pašvaldības projekti tiks izsludināti arī turpmāk. Ticam latviešu tautas sakāmvārdam – labs darbs divus mūžus dzīvo.

Daiga Hofmane,
“Rozulas aktīvisti”

Iepazīties ar atbalstītajiem projektiem Pašvaldības projektu konkursā 2016 ŠEIT


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv