22.10.2021, Piektdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
444, pašlaik vēro: 25.

» SākumlapaPiešķirts valsts augstākais apbalvojums Ilzei Krivašonokai

Latvijas Republikas proklamēšanas 98. gadadienas priekšvakarā, 2016. gada 12. oktobrī, Ordeņu kapituls piešķīra 62 augstākos valsts apbalvojumus – 18 Triju zvaigžņu ordeņus, 10 Viestura ordeņus un 34 Atzinības krustus. Augstāko valsts apbalvojumu pasniegšanas ceremonija notiks 2016. gada 18. novembrī Rīgas pilī.

Par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā par ordeņa kavalieri iecelta un V šķiras Atzinības krusta ordeni saņems Pārgaujas novada ilggadēja izglītības un sabiedriskā darbiniece, ģimeņu atbalsta kopas “Rozbeķu saime” valdes priekšsēdētāja Ilze Krivašonoka.

Rozulas sabiedriskā dzīve kopš Atmodas pirmajiem gadiem vienmēr bijusi saistīta ar Ilzes iniciatīvām, gan vēl esot Rozulas pamatskolas direktores amatā, gan nodibinot ģimeņu atbalsta  nevalstisko organizāciju (NVO) „Rozbeķu saime”. Rozulas klubā Ilzes vadībā jau vairākus gadu desmitus tiek svinētas Lieldienas. Uz šiem svētkiem Rozulā ierodas ļaudis no ļoti plašas apkaimes. Rozulā notiek gadskārtējie pasākumi Mātes dienā, Talantu vakars, Eglītes iedegšana, Ziemassvētki un citi pasākumi. Ilzes dibināts ir Lāčplēša dienas pasākums „Skrējiens apkārt Rozulai”. Galvenokārt pateicoties Ilzes spējai piesaistīt Eiropas fondu līdzekļus (telpu remonti, skaņu aparatūras iegāde, skatuves iekārtojums), Rozulas klubs ir īpašs, mājīgs, uz kuru labprāt dodas rozulieši un apkārtējo pagastu iedzīvotāji.

Ilze Krivašonoka apbalvo Talantu vakara dalībniekus (2015. gads).
Foto: Līga Hofmane

Ilze izglītības jomā darbojas jau 44 gadus, no tiem 37 pagāja Rozulas pamatskolā. Ilze joprojām tur rūpi par skolu un rīko talkas apkārtnes sakopšanai un citas aktivitātes, bet viņas sapnis ir iekārtot skolā novadpētniecības muzeju.

Pateicībā par Ilzes aktīvo un nesavtīgo darbošanos sabiedrības labā, 2015. gada rudenī “Rozbeķu saime” sadarbībā ar rakstnieci, aktīvu sabiedrisko darbinieci Gunu Rukšāni, izvirzīja Ilzi Krivašonoku augstajam apbalvojumam. Esam gandarīti par Ilzes devumu sabiedrībai un Valsts novērtējumu. Ilzīt, Tava komanda lepojas un apsveic Tevi, kā arī novēl izdošanos turpmākajās aktivitātēs!

Daiga Hofmane,
NVO “Rozbeķu saime”

Sižetu "Cepuri nost! Ilze Krivašonoka – cilvēks, kas ilgus gadus rūpējusies par rehabilitācijas centra bērniem" skatieties ŠEIT

Pārgaujas novada pašvaldība pateicas Ilzei Krivašonokai par paveikto Pārgaujas novada labā! Paldies, ka esat papildinājusi novada kultūras dzīvi ar savām iniciatīvām un darbu; vēlam stipru veselību un nerimstošu vēlmi pēc izaugsmes!


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv