22.10.2021, Piektdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
455, pašlaik vēro: 20.

» SākumlapaCēsīs norisināsies uzņēmēju forums: Cilvēks. Stratēģija. Produkts.

Piektdien, 25.novembrī, Cēsīs jau ceturto gadu pēc kārtas notiks forums uzņēmējiem “Cilvēks. Stratēģija. Produkts.”. Pasākums notiks Vidzemes koncertzālē, un tajā būs iespēja uzzināt par uzņēmējdarbības attīstības tendencēm Latvijā, biznesa ideju un inovāciju realizēšanu, kā arī noslēgumā ieklausīties jauno uzņēmēju veiksmes stāstus.

Forumā uzstāsies Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs, bankas “Citadele” ekonomists Mārtiņš Āboliņš un ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens. Pasākumu vadīs LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.


Dienas laikā klātesošajiem būs iespēja uzzināt par dažādām aktualitātēm uzņēmējdarbībā. SSE Rīga Analītisko pētījumu un stratēģiju laboratorijas pasniedzējs Roberts Ķīlis stāstīs, kādas izmaiņas pašlaik notiek darba raksturā un vidē, profesiju pieprasījumā tagad un tuvākās nākotnes griezumā. Savukārt vadzinību konsultants, Latvijas Startup uzņēmumu asociācijas valdes loceklis Daniels Pavļuts vēstīs par izmaiņām biznesa tendencēs. Foruma 2.daļā, kas veltīta radošuma izpausmēm uzņēmējdarbībā, patstāvīgais radošais direktors Voldemārs Dūdums dalīsies pieredzē kā radoši un ar minimāliem finanšu līdzekļiem veidot efektīvu uzņēmuma reklāmu. Ekonomists un biznesa konsultants Aigars Plotkāns izvērsīs tēmu par Biznesa ideju pielaikošanu. Par jaunu pieeju kreatīvi risināt problēmas pastāstīs RTU Asociētā profesore Karinē Oganisjana. Vēlāk par inovācijas un ideju realizāciju skaidros Latvijas Lauksaimniecības Universitātes (LLU) pārstāvji sadarbībā ar zīmolu “Milzu!” un “Garden Snack” ražotājiem. Dienas noslēgumā pieredzes stāstos dalīsies gan uzņēmēji ar vairāku gadu desmitu pieredzi uzņēmējdarbībā, gan jaunie Cēsu novada uzņēmēji.

“Esmu ārkārtīgi priecīgs, ka Cēsu uzņēmēju forums aug ne vien kvalitātē un saturā, bet arī nozīmīgumā, kļūstot par reģionālu forumu uzņēmējiem visā Vidzemē,” akcentē Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs, piebilstot, ka “šī gada foruma programmu, pateicoties sadarbības partneriem, esam veidojuši īpaši bagātīgu un aizraujošu, kas noteikti ieinteresēs ikvienu domāt un strādāt gribošo.”

“Vērojot uzņēmēju lielo rosību forumos visā Latvijā, varu secināt, ka mūsu valstī mīt zinātkāri un spējīgi biznesmeņi, kas gatavi virzīties uz priekšu Latvijas un pat ārvalstu tirgos. Pieredzējušu ekspertu veiksmes stāsti un padomi ļauj stiprināt apziņu, ka arī mūsu mazajā valstī ir iespēja attīstīt idejas un tās realizēt praksē. Aicinām izmantot šīs zināšanas savā labā un tiekties uz kopēju mērķi – sadarbību, iespējām un izaugsmi,” saka LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.

"Biznesa forums uzņēmējiem ir lieliska iespēja ne tikai iedvesmoties jauniem sasniegumiem, bet arī iepazīties un atrast jaunus biznesa partnerus. Mēs šo pasākumu atbalstām, jo mazo un vidējo uzņēmumu kreditēšana ir bankas Citadele prioritāte. Šogad uzsākām produktu sēriju „Atbalsta kredīts”, kas pielāgota dažādu nozaru mazo un vidējo uzņēmumu vajadzībām. Piemēram, uzņēmumiem un zemniekiem tiek dota iespēja saņemt mikrokredītus līdz pat 20 000 eiro, balstoties uz klienta naudas plūsmu un bez īpašuma ķīlas nepieciešamības. Reģionos esam uzņēmējiem atvērti un pieejami. Vidzemē Citadeles filiāles atrodas Cēsīs, Valmierā, Limbažos, Gulbenē, Madonā un Ogrē.

Uzskatām - tas ir svarīgi, ka banka dodas pie klientiem. Citadeles vīzija ir aktivizēt reģionus – gan iedzīvotājus, gan mazos un vidējos uzņēmumus, radot viņiem jaunas iespējas un veicinot ekonomisko aktivitāti reģionos," saka Santa Purgaile, bankas Citadele valdes locekle.

Forumu organizē Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un Cēsu novada dome sadarbībā ar banku “Citadele”. Dalība forumā ir bez maksas.

Reģistrācija un plānotā darba kārtība

Informācijas avots: www.cesis.lv


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv