18.10.2021, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
380, pašlaik vēro: 10.

» SākumlapaVides inspektori veic pastiprinātu kontroli un reidus lašveidīgo zivju lieguma laikā

Pārgaujas novada pašvaldība atgādina, ka no 1. oktobra joprojām ir lašveidīgu zivju ieguves liegums Gaujas un tās baseina upēs, kura laikā makšķerēšana ar mākslīgo ēsmu ir aizliegta.

Informējam, ka Gaujas upes baseina pašvaldību pilnvarotās personas kopā ar Valsts vides dienesta inspektoriem turpina pastiprinātu kontroli lašveidīgo zivju lieguma laikā Gaujas upē. Kontroles laikā ir konstatēti vairāki maluzvejniecības un makšķerēšanas pārkāpumi, tādēļ personas, kuras ir nodarbojušās ar nelikumīgām rīcībām, ir izdarījušas administratīvo pārkāpumu, par ko tiek sauktas pie atbildības, saņemot administratīvo sodu.

Papildu informējam, ka lašveidīgo zivju (lašu, taimiņu un strautu foreļu) saudzēšanas periods jeb ieguves liegums ir spēkā līdz 31. decembrim, par vienu nelikumīgi iegūtu zivi lieguma laikā paredzētā zaudējuma atlīdzība ir līdz 715 eiro, bet administratīvais sods sākot no 280 eiro.

Būsim saudzīgi pret dabu, kā arī aicinām ziņot par manītiem pārkāpumiem!

Agris Ķesa
vides aizsardzības inspektors


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv