28.10.2021, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
33, pašlaik vēro: 9.

» SākumlapaOtro gadu norisināsies apmācības novada uzņēmējiem

Turpinot pagājušā gada rudenī aizsākto pašvaldības sadarbību ar Latvijas Tirdzniecības Rūpniecības kameras Vidzemes nodaļu apmācību organizēšanā novada uzņēmējiem, arī šajā gadā uzņēmējiem būs iespējas apmeklēt apmācību-semināru ciklu bez maksas, kas norisināsies 31. oktobrī un 15. novembrī Auciemmuižā.

Pēc apzinātajām novada uzņēmēju vēlmēm šogad tiks piedāvāti divi semināri:

31. oktobrī no plkst. 10:00 līdz 15:30
 “Menedžmenta ABC (ko darbinieki sagaida no vadītāja)”

Semināru vadīs Armands Ābelītis. Armands Ābelītis ir viens no labākajiem Baltijas ekspertiem menedžmentā, pārdošanā un klientu apkalpošanā, “Perfect Sales” direktors, kurš apmācījis vairāk kā 45 000 dažādu uzņēmumu klientu apkalpošanas un pārdošanas nodaļu darbiniekus un viņu vadītājus. Armandam Ābelītim ir vairāk nekā 29 gadu praktiskā pieredze tirdzniecībā un tās vadībā.  19 gadu biznesa konsultāciju pieredze ir ļāvusi Armandam Ābelītim izstrādāt praksē balstītas dažādu tēmu un līmeņu apmācību programmas.

Detalizēta PROGRAMMA par semināru pieejama ŠEIT!
Reģistrēšanās 31. oktobra semināram līdz 27.oktobrim: http://ej.uz/okt-seminars-registracija15. novembrī no plkst. 10:00 līdz 14:00
“Jaunu produktu vai darbības virzienu izstrādes darbnīca” 

Semināru vadīs Aigars Plotkāns. Aigaram Plotkānam ir plašs profesionālo interešu un komptenču loks: pedagoģija, ekonomika, vadībzinības, finanses, mārketings, kreatīvās pieejas biznesa plānošanai un vadībai, organizāciju vērtību un kultūru jautājumi; kā arī ilgadēja darbība vadošos amatos dažādās Latvijas bankās. Aigaram Plotkānam ir vairāk kā 10 gadu biznesa pasniedzēja un konsultanta pieredze, kā arī viņš ir trīs mācību grāmatu autors mārketingā un vadībzināibās.


Detalizēta PROGRAMMA par semināru pieejama ŠEIT!
Reģistrēšanās 15. novembra semināram līdz 11. novembrim: http://ej.uz/nov-seminars-registracijaApmācības apmeklēt aicināti dažādu nozaru un lielumu uzņēmēji no Pārgaujas novada. Pasākumu finansē Pārgaujas novada pašvaldība, nodrošinot novada uzņēmējiem to apmeklēt bez maksas. Reģistrēšanās dalībai ir obligāta.

Apmācību mērķis ir dot iespēju novada uzņēmējiem maksimāli pietuvināti darba vietai apmeklēt regulārus apmācību ciklus bez maksas ar profesionālu lektoru piedalīšanos.

Jautājumu gadījumā sazināties zvanot 29353779.

Pasākumu finansē: Pārgaujas novada pašvaldība.
Pasākumu organizē: Pārgaujas novada pašvaldība sadarbībā ar
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes nodaļu.Informāciju sagatavoja:
Baiba Zvejniece
Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja
e-pasts: baiba.zvejniece@pargaujasnovads.lv
t: 29353779© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv