19.02.2019, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
 • ATCELTAS zemledus makšķerēšanas sacensības
  23. februārī plkst. 10.00 uz Raiskuma ezera ATCELTAS...
 • Aicinām iedzīvotājus izteikt viedokli par Rozulas skolas tālāku izmantošanu
  Izsaki savu viedokli - aizpildi anketu!
 • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
  Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
 • Lauksaimnieciskai izmantošanai nomājamās zemes Pārgaujas novadā
  Aicinām pieteikties uz zemes vienībām vai tās daļas nomas tiesībām lauksaimnieciskai izmantošanai ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
734, pašlaik vēro: 31.

Vai esat apmierināts/-a ar autoceļu mehanizētās attīrīšanas no sniega kvalitāti 2018./2019. ziemas sezonā Pārgaujas novadā?
» Sākumlapa1.oktobris — Starptautiskā senioru diena

Seniori vienmēr ir liela bagātība savām ģimenēm. Daudzi savā pieredzē un zināšanās dalās ar mazbērniem, nododot tradīcijas, dzimtas godus un vērtības nākamām paaudzēm, veidojot stabilu pamatu nākotnei. Tieši viņu rūpes un atbalsts sniedz prieku un ticību tuviniekiem.

Sociālā dienesta darbinieki novēl senioriem stipru veselību, neizsīkstošu enerģiju un dzīvesprieku, gādīgus bērnus, mīļus mazbērnus un labus kaimiņus! Aicinām jūs arī turpmāk būt tikpat aktīviem kā līdz šim, līdzdarbojoties mūsu novada sabiedriskajā dzīvē!

Esiet priecīgi – priecājaties, par to, kas ir bijis, kas ir un kas būs, priecājieties par lielām lietām un par maziem notikumiem. Priecājieties, ja no rīta, atverot acis, ieraugāt spoži spīdam sauli. Esiet priecīgi – cik gaiša ir pasaule! No rīta atverot acis, redzat – līst lietus. Esiet priecīgi, jo lietus – tā ir auglība. Atcerieties – jūs nevarēs iepriecināt neviens un nekas, ja prieks nesāksies sevī!

Centieties būt harmoniski – neviens mūs nepazīst tik labi, kā mēs paši sevi. Ja jums patīk – lasiet labu grāmatu, klausieties mūziku, pastaigājieties mežā, dariet to, kas jums sagādā prieku un sniedz enerģiju, lai būtu dzīvesprieks un vēlme ar smaidu sejā iet tālāk! Mēs ticam, ka vecums nav šķērslis aktīvai, aizraujošai un piedzīvojumiem bagātai dzīvei, tāpēc varbūt tieši šī diena ir īstā kādam jaukam piedzīvojumam.

Pārgaujas novada pašvaldības vārdā –
Sociālā dienesta vadītāja Anita Kalniņa


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv