21.10.2021, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
251, pašlaik vēro: 12.

» Sākumlapa1.oktobris — Starptautiskā senioru diena

Seniori vienmēr ir liela bagātība savām ģimenēm. Daudzi savā pieredzē un zināšanās dalās ar mazbērniem, nododot tradīcijas, dzimtas godus un vērtības nākamām paaudzēm, veidojot stabilu pamatu nākotnei. Tieši viņu rūpes un atbalsts sniedz prieku un ticību tuviniekiem.

Sociālā dienesta darbinieki novēl senioriem stipru veselību, neizsīkstošu enerģiju un dzīvesprieku, gādīgus bērnus, mīļus mazbērnus un labus kaimiņus! Aicinām jūs arī turpmāk būt tikpat aktīviem kā līdz šim, līdzdarbojoties mūsu novada sabiedriskajā dzīvē!

Esiet priecīgi – priecājaties, par to, kas ir bijis, kas ir un kas būs, priecājieties par lielām lietām un par maziem notikumiem. Priecājieties, ja no rīta, atverot acis, ieraugāt spoži spīdam sauli. Esiet priecīgi – cik gaiša ir pasaule! No rīta atverot acis, redzat – līst lietus. Esiet priecīgi, jo lietus – tā ir auglība. Atcerieties – jūs nevarēs iepriecināt neviens un nekas, ja prieks nesāksies sevī!

Centieties būt harmoniski – neviens mūs nepazīst tik labi, kā mēs paši sevi. Ja jums patīk – lasiet labu grāmatu, klausieties mūziku, pastaigājieties mežā, dariet to, kas jums sagādā prieku un sniedz enerģiju, lai būtu dzīvesprieks un vēlme ar smaidu sejā iet tālāk! Mēs ticam, ka vecums nav šķērslis aktīvai, aizraujošai un piedzīvojumiem bagātai dzīvei, tāpēc varbūt tieši šī diena ir īstā kādam jaukam piedzīvojumam.

Pārgaujas novada pašvaldības vārdā –
Sociālā dienesta vadītāja Anita Kalniņa


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv