21.10.2021, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
229, pašlaik vēro: 10.

» SākumlapaSeminārs “Finansējuma piesaiste zivsaimniecības nozares attīstībai”

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) Cēsu nodaļa 6.septembrī Priekuļos, Dārza ielā 12, plkst.10.00 rīko semināru “Finansējuma piesaiste zivsaimniecības nozares attīstībai”.

Semināra galvenā tēma: ES fondu finansējuma piesaiste un atbalsta pasākumi zivsaimniecības nozares attīstībai. Seminārā būs iespēja uzzināt par ES atbalsta pasākumiem, atbalsta pretendentiem un galvenajiem atbalsta saņemšanas nosacījumiem. Kā arī uzdot sev interesējošos jautājumus par zivsaimniecības nozares atbalsta pasākumu īstenošanu. Lektore: Karina Pavlova, LAD Zivsaimniecības un valsts atbalsta departamenta direktora vietniece-daļas vadītāja.

Seminārā piedalīsies arī biedrības “Gaujas ilgtspējīgas attīstības biedrība” valdes priekšsēdētājs Ainārs Šteins, kurš dalīsies pieredzē par publisko ūdeņu apsaimniekošanu un biedrības veidošanās vēsturi, vīziju, misiju, mērķiem, un finansējuma piesaisti projekta realizācijai.

LLKC Cēsu Konsultāciju biroja vadītāja Dace Kalniņa informēs par plānotajiem zivsaimniecības aktivitātes veicināšanas pasākumiem.

Uz tikšanos 6.septembrī, Priekuļos, Dārza ielā 12. Semināra norises ilgums no 10.00-12.45


Gunda Kazerovska,
Cēsu KB uzņēmējdarbības konsultante,
tel.nr. 26360434


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv