22.10.2021, Piektdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
458, pašlaik vēro: 22.

» SākumlapaPārgaujas novada sporta svētki

Pārgaujas novada sporta svētki šogad notiks Straupē 30. jūlijā. Kā vienmēr paredzēts pludmales volejbols (komandā 2 spēlētāji, ja pieteiksies vismaz trīs meiteņu pāri – būs atsevišķs vērtējums), strītbols (komandā 3 spēlētāji, ja pieteiksies vismaz trīs meiteņu komandas – būs atsevišķs vērtējums) un futbols (komandā 4 laukuma spēlētāji un vārtsargs).

Plānotas arī individuālās sacensības šautriņu mešanā un citās sacensības, par kurām plašāka informācija tiks publicēta tuvāk pasākuma datumam mājaslapā un uz informācijas stendiem.
Bērni varēs sportot piepūšamajās atrakcijās.

Paredzēti vairāki jaunumi:
•    Varēsiet izmēģināt savu veiksmi, šaujot ar loku. Plānojam bērnu un pieaugušo grupas.
•    Sporta diena sāksies ar velosacensībām. Paredzētas dažādas vecuma grupas un distances.

Visi, kas ir vecāki par 12 gadiem (2004. g.dz.) veiks maršrutu apkārt Riebiņa ezeram. Jaunākajiem dalībniekiem distance paredzēta apkārt Līvānu māju ciematam vai sporta zālei. Visiem velosacensību dalībniekiem obligāti jābūt ar ķiveri. Līdz 16 g.v. vajadzīga rakstiska vecāku atļauja vai klātbūtne.

Plānotajā var būt izmaiņas, tādēļ lūdzu sekojiet līdzi informācijai mājaslapā vai zvaniet Aijai Alksnei (tālr. 26592343).

Pēc sportošanas plkst. 22:00 Straupes estrādē būs zaļumballe ar Ingusu Vidiņu un Ingunu Lipsku. Sporta svētku dalībniekiem ieeja bez maksas, pārējiem – 3 EUR.

Aija Alksne,
Sporta svētku organizatore© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv