20.10.2021, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
138, pašlaik vēro: 14.

» SākumlapaPārgaujas novada tūrisma informācijas punkts gaida ciemiņus

Lai plānotu labākos šīs vasaras ceļojumu maršrutus, ikvienam katru dienu no 10.00 līdz 18.00 ir iespēja apmeklēt Pārgaujas novada tūrisma informācijas punktu (TIP) Pārgaujas novada Stalbes pagasta “Ezeriņos”. Tur, baudot tasi svaigas kafijas, kožot aukstā saldējumā vai mielojoties ar līdzpaņemtajiem gardumiem, svaigā gaisā var plānot turpmāko ceļu Pārgaujas novadā un visā Gaujas Nacionālajā parkā. TIP pieejams „Enter Gaujas tūrisma ceļvedis” un „Susuriņa piedzīvojumi Gaujas Nacionālajā parkā”, laivotāju iemīļotās, strauji mainīgās Braslas kartes, jaunizveidotā auto maršruta pa skaistākajām Gaujas labā krasta apskates vietām shēma, kā arī daudzas citas tuvākas un tālākas apkārtnes kartes.

Kamēr mazie izloka kājas, griežoties karuselī vai cenšoties šūpolēs ar kājām aizsniegt debesis, lielie var aplūkot un iegādāties dažnedažādus suvenīrus, kas atgādinās par visiem trim Pārgaujas novada pagastiem – Stalbi, Straupi un Raiskumu. Ceļotājiem gan gaišās dienās, gan tumšos vakaros labu ceļavēju novēlēs lielais zirneklis – Knauzers.

Lai ceļošanu padarītu vēl aizraujošāku un azartiskāku, ikvienam ir iespēja piedalīties Gaujas Nacionālā parka klastera Enter Gauja rīkotajā akcijā „Sakrāj savu piedzīvojumu stāstu!”. Akcijas laikā, apmeklējot 60 skaistākās un jauniem iespaidiem bagātākās vietas Gaujas Nacionālajā parkā un ievērojot akciju noteikumus, ir iespēja sakrāt savu kreļļu virteni ar kreļļu elementu no katras vietas. (Akcijas noteikumi tūrisma informācijas centros, pie akcijas dalībniekiem un šeit).

Pārgaujas novadā atrodami seši kreļļu elementi. Tie paslēpušies Pārgaujas novada Tūrisma informācijas punktā, radošajā darbnīcā „Ezeriņi”, Ungurmuižā, „Vējiņu” pazemes ezeros, medību un atpūtas centrā „Mārkulīči”, kā arī kempingā „Apaļkalns”.

Apciemo Pārgaujas novadu, kur no Braslas līdz Gaujai ik solis ir vērts!

Radošās darbnīcas „Ezeriņi” vārdā –
Ina Mieze


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv