24.10.2021, Svētdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
298, pašlaik vēro: 16.

» SākumlapaStraupes pamatskolā uzsākti vērienīgi projekti


Pārgaujas novada pašvaldība iepirkuma rezultātā 27. aprīlī noslēgusi Straupes pamatskolas mācību – ražošanas darbnīcas ēkas pārbūves par interešu centru līgumu. Projekta ietvaros tiks paplašināts interešu centrs, izbūvējot esošos bēniņus, paredzot tur studiju un metodisko kabinetu. Otrais stāvs tiks paplašināts virs esošā pirmā stāva gaiteņa. Kāpnes uz otro stāvu paredzētas jaunizbūvētā kāpņu telpā, paplašinot esošo ieejas vējtveri ēkas ziemeļu pusē. Ēkas pārbūves rezultātā tiks iegūta plaša nodarbību telpa piecu un sešu gadu vecuma bērniem. Būvdarbus veiks SIA “CELTCOM”, līguma cena ir EUR 71599, darbi tiks uzsākti 1. jūnijā.

Lai nodrošinātu elektroinstalācijas atbilstību normatīvo aktu prasībām, Pārgaujas novada pašvaldība iepirkuma rezultātā 9. martā noslēgusi Straupes pamatskolas elektrisko tīklu pārbūves līgumu ar Andra Staļģa firmu SIA “Elektroremonts”. Būvdarbu izpildes termiņš ir no 9. jūnija līdz 9. augustam. Projekta ietvaros tiks pārbūvēta elektroinstalācija visā skolas ēkā – nomainītas elektrības sadales, kabeļi, rozetes un slēdži, kā arī neatbilstošie gaismekļi un armatūras. Jau šobrīd notiek sagatavošanās darbi.

Papildus informējam, ka šobrīd notiek iepirkums par Pārgaujas novada pašvaldībai piederošo autoceļu posmu uzturēšanas darbiem vasaras sezonā, kurš noslēgsies jūnija sākumā.

Elīna Astahovska,
sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv